Manchester United

Slapped down: Fuming Sir Alex Ferguson eyes appeal over five-match ban


article-1366846-0B35832200000578-529_306x545.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ako si gledao utakmicu u neđelju...trebalo bi da znaš da tu provokacije nema...

Dva gola iz ofsajda...i penal koji nije postojao... To je prećerivanje, a ne to što sam ja stavio nekolike sličice... Sličice naspram toga nijesu vrijedne pomena...

Imas temu "Premier League", imas temu "diskusije", pa tamo komentarisi sudjenje. A za slike imas i STADION, i tvoju temu "Slike".
 
Jesi li ti ozbiljan? Da ne pišem o Mančesteru na njegovoj temi nego na drugim temama?!

Pa ja nesto ne vidim da normalno pises na ovoj i Barsinoj temi, vec ti svaki post sadrzi reci FArguson, hauard veb, patuljak, Farsa itd, a to naravno da smeta navijacima tih klubova.

Na sta bi licilo da sad svako ode na temu svog omrzenog kluba, i da radi slicno.
 
Poslednja izmena:
Pa ja nesto ne vidim da normalno pises na ovoj i Barsinoj temi, vec ti svaki post sadrzi reci FArguson, hauard veb, patuljak, Farsa itd, a to naravno da smeta navijacima tih klubova.

Na sta bi licilo da sad svako ode na temu svog omrzenog kluba, i da radi slicno.

Nijesam ja kriv što su im glavni aduti ``na kvarno``, i napišem samo ponekad neku rečenicu na njihovim temama... Uživo sam mnogo gori(ja samo i koristim riječ Farsa za taj klub...a za ovaj klub imam jedan ružniji naziv, ali nije prikladan forumu) I uvijek vodim računa o tome da sve bude prikladno, da se ljudi nasmiju, možda i naljute, ali ne prećerano, jer onda završavam diskusiju...
 
Nijesam ja kriv što su im glavni aduti ``na kvarno``, i napišem samo ponekad neku rečenicu na njihovim temama... Uživo sam mnogo gori(ja samo i koristim riječ Farsa za taj klub...a za ovaj klub imam jedan ružniji naziv, ali nije prikladan forumu) I uvijek vodim računa o tome da sve bude prikladno, da se ljudi nasmiju, možda i naljute, ali ne prećerano, jer onda završavam diskusiju...

E pa ovde se uglavnom ljute, i uvek dodje do rasprava zbog toga, i zato bih te zamolio da ne radis to vise.
 

Back
Top