Malu Danku (2 godine) po pljusku traži 300 ljudi u naselju kod Bora

Da li verujete u zvaničnu verziju dogadjaja?


  • Ukupno glasova
    20
Evo ja bez problema priznajem da sam bio u krivu sto sam naseo, a ovi sto standardno ne veruju u zavere, nikad niko da se javi (kako koja biva dokazana) @Sizif @canavaro @Bambi @Бран Мутимировић @Patata Caliente @Black_star
Jedno dete je nestalo, ne zna se je li živo ili mrtvo niti koja bi od te dve mogućnosti bila gora, a ti taj slučaj koristiš da bi likovao ovde nad činjenicom da si u pravu da postoji korupcija unutar sistema (otkrio si toplu vodu, bravo) i to nekima ovde nabijao na nos kao da to poriču, jer su u prošlosti pokazali da lupaš gluposti što se tiče nekih sasvim drugih stvari koje nemaju veze s ovim. Rekao bih da imaš ozbiljnih psihičkih problema i da bi trebalo da se lečiš. Ako nemaš onda mi se gadiš.
 
jer su u prošlosti pokazali da lupaš gluposti što se tiče nekih sasvim drugih stvari koje nemaju veze s ovim.
Kao na primer?:kafa: Navodim antizaverologe upravo zato sto gotovo nijednu zaveru na ovom forumu jos nisu uspeli da ospore (sto je naravno i nemoguce), a nikad da se jave sami i priznaju greske, te shodno tome promene percepciju ubuduce....
 
Poslednja izmena:
Kao na primer?:kafa: Navodim antizaverologe upravo zato sto gotovo nijednu zaveru na ovom forumu jos nisu uspeli da ospore (sto je naravno i nemoguce), a nikad da se jave sami i priznaju greske, te shodno tome promene percepciju ubuduce....
Prekini da ovu temu zagađuješ svojom opsesijom. Idi na Teorije zavere pa laprdaj tamo.
 
Аха, од којих ће им за суђење ваљати... ниједан. Па јбт, они немају доказа ни за најобичнију саобраћајку, камоли за било шта друго.
Како изгледа ниједан,то није до форензике него до самих доказа.
 

Back
Top