Malu Danku (2 godine) po pljusku traži 300 ljudi u naselju kod Bora

Da li verujete u zvaničnu verziju dogadjaja?


  • Ukupno glasova
    19
Ваљда су радили по налогу наше полиције. Лагана акција хапшења тројице дегенерика за камере, класика.

Naši pošalju zahtev, a oni su mogli poslati običnu patrolu policije a ne slati interventni jedinicu

Pri tome vrlo je upitno kako su se tri čoveka kojima jezik sa ovih prostora nije maternji i sigurno ga jedva sriču i razumeju, sastala se i odlučila da naprave tik tok uradak

To je recimo ometanje istrage, možda su dobili novac da to urade ali evo i da su samo budale dobar primer za sve naredne slučajeve koji bi se iz dosade tako zezali

Recimo bilo bi korisno i da su ih malo više ispresavijali
 
Naši pošalju zahtev, a oni su mogli poslati običnu patrolu policije a ne slati interventni jedinicu

Pri tome vrlo je upitno kako su se tri čoveka kojima jezik sa ovih prostora nije maternji i sigurno ga jedva sriču i razumeju, sastala se i odlučila da naprave tik tok uradak

To je recimo ometanje istrage, možda su dobili novac da to urade ali evo i da su samo budale dobar primer za sve naredne slučajeve koji bi se iz dosade tako zezali

Recimo bilo bi korisno i da su ih malo više ispresavijali
Interpol Beograd je naredio hapšenje tih likova.
 
Screen Shot 2024-03-29 at 3.28.30 PM.png
 
Naši pošalju zahtev, a oni su mogli poslati običnu patrolu policije a ne slati interventni jedinicu

Pri tome vrlo je upitno kako su se tri čoveka kojima jezik sa ovih prostora nije maternji i sigurno ga jedva sriču i razumeju, sastala se i odlučila da naprave tik tok uradak

To je recimo ometanje istrage, možda su dobili novac da to urade ali evo i da su samo budale dobar primer za sve naredne slučajeve koji bi se iz dosade tako zezali

Recimo bilo bi korisno i da su ih malo više ispresavijali
Полиција никад не бежи од доброг старог приказа силе, посебно у медијски пропраћеном случају као што је овај. Језик се научи, много Арапа је студирало у Југи, можда су им родитељи једни од тих.
 
Tuga.
Temu pivremeno pratim nadajući se dobrim vestima, ali kada vidim vaša pisanja, smuči mi se!
Odakle vam toliko inspiracije i mašte?
I ja pratim temu u nadi da će se djevojčica pronaći ali teško mi je da čitam od tolikih nagađanja i špekulacija. Molim se za malu Danku a molim forumaše za malo pristojnosti i takta.
 
Tuga.
Temu pivremeno pratim nadajući se dobrim vestima, ali kada vidim vaša pisanja, smuči mi se!
Odakle vam toliko inspiracije i mašte?
И ја бих волео да сви миришу љубичицу и певају плаву птицу 24/7 али живот и реалност се нажалост не обазиру на те жеље.
 
Ne znam koliko su frekventni prelazi ali verujem da se može preko kamera ustanoviti svaki prelazak vozila, naravno i lica i zatražiti provera susedne države
Не врши се сваки прелазак преко званичног прелаза, посебно не кад са собом водиш отето дете.
 
Postoji fino uredjen tunel, napolju je bio sut a unutra apoteka, neko koristi taj tunel i za druge stvari, pa sad sami pretpostavite za koje.
Necu da iznosim vise toliko svoje misljenje jer vidim da pojedincima smeta.
Ja ne verujem da postoji bilo kakav tunel,sad odjednom za njega selo ne zna a znaju sta je komsija ruco
 

Back
Top