Malo smeha u teska vremena: Kostunica opet zayebava Tomu .

Diskriminacija :rtfm:

Na krstarici i muski imaju trouglic :rotf::rotf::rotf:

A neki mnogo vole da mi ga pipkaju :hahaha:

Trouglic mnislim :rtfm::rtfm::rtfm:

:think::think::think:

"ДЕРПЕ.......................ЗНАЧИ!?"

a122.gif
a122.gif
a122.gif


:hahaha1::rotf::hahaha1::rotf::hahaha1:
 
Srećo moja, oživela si :super: E baš mi je drago. :worth:

:cmok:

Pa sad lepo kaži, ima li gorih od bivših modova ? :hahaha: :hahaha1:

Nema, hocu reci niste losi s te strane, ali Jakov mnogo sebi dozvoljava, a ti ga pratis u stopu kako vidim, a to nije lepo. Prosipate nemoral po forumu, pogotovu udruzeni (a to sve pocinje od ovog "uspaljenika" Jakova. :lol :evil:

Nemoj mi diras lava bre , osim ako se on ne slozi :rtfm: :per: :hahaha:

I ja sam "lav", pa nikom nista, tj. pa sta?
 
DSS potvrdila učešće na mitingu SNS-a u Kruševcu
Beta | 22. 06. 2010. - 20:56h | Komentara: 13

Predsedništvo Demokratske stranke Srbije (DSS) odlučilo je danas da učestvuje na mitingu koji će u Kruševcu 28. juna organizovati Srpska napredna stranka (SNS), a čiji je cilj raspisivanje vanrednih parlamentarnih izbora.

Kako je u izjavi agenciji Beta najavio portparol DSS-a Petar Petković, u ime stranke na skupu će govoriti potpredsednik Miloš Aligrudić.


http://www.google.com/url?sa=t&sour...-BsyhkaVjZ_SAYEjQ&sig2=tUWx6_eHkeh1ofhRODji7Q

Hahaha kakav car ovaj Kostunica ,satro ispostovao Tomu i ucestvuje na mitingu , a salje mu toplog brata Aligrudica da sa njim ruse vladu :mrgreen:, ono bas su ozbiljno shvatli Tomin vidovdanski cirkus i dali mu do jaja kredibilitet :hahaha:

А тебе та ситуација са учешћем ДСС-а на митингу у Крушевцу потресла, баш онако озбиљно...:mrgreen:

Ако је неко сјајан, луцидан говорник у ДСС-у, онда је то управо Милош Алигрудић. То је оно најбоље што ДСС има. :cool:
 
А тебе та ситуација са учешћем ДСС-а на митингу у Крушевцу потресла, баш онако озбиљно...:mrgreen:

Ако је неко сјајан, луцидан говорник у ДСС-у, онда је то управо Милош Алигрудић. То је оно најбоље што ДСС има. :cool:

Posle Kostunice, naravno i jos par njih, starijih.
 

Back
Top