Mali rituali

cLick - OR - Die:
Draga Kisma, ja bih ga$enje veze uporedio sa iskljuchivanjem starog televizora. Ima$ predivnu $arenu sliku koja se u jednom trenutku zacrni ali ne skroz. Ostane prvo linija na sredini koja se skupi u jednu tachku i polako ufejduje u crno

p.s. Nadam se da nece$ da srlja$ u novu vezu samo zato da bi bila u vezi i da ne zheli$ tom novom vezom da pokazhe$ biv$em dechku da ti se mozhe kako hoce$ etc
Dobro ti je poredjenje i jeste tako, samo sto rece nikodim, nekad ta tacka ponovo zasvetli, ali to sigurno nije ljubav nikodime, to su samo secanja.

I necu usrljati u novu vezu tek da bi bila sa nekim, to nikako. Cak sta vise, odlucila sam da ne udjem u novu vezu dok ne nadjem onakvu osobu kakvu zelim za sebe.
 
sobzirom da si napisala da si nekoliko puta gubila telefone nema potrebe za simbolichnim brisanjima osim ako ne mrzi$ tu osobu ili ne zheli$ da te podseca na ne$to

evo ja otkad sam izgubio telefon i mnoge brojeve, miran sam chovek. Ne dolazim u razna isku$enja..

mislim da je brisanje broja znak slabosti. ja ga ostavim da ako mi nekada od te osobe stigne porukica da se ne tripujem ko je i ne ispadam slabic koji je iz frustracije i ochaja izbrisao nechiji broj a nije morao.
 
Kiss_me:
Da li ste ikada uradili nesto "ritualno" cime ste konacno i u svojoj glavi zavrsili neku vezu, tipa bacanje njegove (njene) cetkice za zube?
Sto bi rekli, stavili ste tacku na "i" :)
Pobacao pisma, izbacio zaostalu garderobu al' nije mnogo pomoglo :(
hmm...transplantacija srca, to je prava IDEJA!!!
 
Kiss_me:
Da li ste ikada uradili nesto "ritualno" cime ste konacno i u svojoj glavi zavrsili neku vezu, tipa bacanje njegove (njene) cetkice za zube?
Sto bi rekli, stavili ste tacku na "i" :)

Ja uvek tako bacim nesto pa mi posle bude krivo. Ili se pomirim sa doticnim, uvek nesto zabrljam. I zato sada cuvam sve te sitnice, sta je bilo, bilo je, ipak su mi sve one u jednom trenutku zivota puno znacile.
 
ne ritualno, onako usput, bacila sam sve njegove stvari koje su mi se nashle na putu, a nije ih odneo.. jer mu nisu potrebne , narafski...
za ostale , ne znam, msm da nisam, nemam potrebe takve vrste...jednostavno pustim da se samo skloni .
 

Back
Top