Mali rituali

Kiss_me

Aktivan član
Poruka
1.516
cLick - OR - Die:
Draga Kisma, ja bih ga$enje veze uporedio sa iskljuchivanjem starog televizora. Ima$ predivnu $arenu sliku koja se u jednom trenutku zacrni ali ne skroz. Ostane prvo linija na sredini koja se skupi u jednu tachku i polako ufejduje u crno

p.s. Nadam se da nece$ da srlja$ u novu vezu samo zato da bi bila u vezi i da ne zheli$ tom novom vezom da pokazhe$ biv$em dechku da ti se mozhe kako hoce$ etc
Dobro ti je poredjenje i jeste tako, samo sto rece nikodim, nekad ta tacka ponovo zasvetli, ali to sigurno nije ljubav nikodime, to su samo secanja.

I necu usrljati u novu vezu tek da bi bila sa nekim, to nikako. Cak sta vise, odlucila sam da ne udjem u novu vezu dok ne nadjem onakvu osobu kakvu zelim za sebe.

Poruka
7.034
sobzirom da si napisala da si nekoliko puta gubila telefone nema potrebe za simbolichnim brisanjima osim ako ne mrzi$ tu osobu ili ne zheli$ da te podseca na ne$to

evo ja otkad sam izgubio telefon i mnoge brojeve, miran sam chovek. Ne dolazim u razna isku$enja..

mislim da je brisanje broja znak slabosti. ja ga ostavim da ako mi nekada od te osobe stigne porukica da se ne tripujem ko je i ne ispadam slabic koji je iz frustracije i ochaja izbrisao nechiji broj a nije morao.

Lucky Luck

Aktivan član
Poruka
1.251
Kiss_me:
Da li ste ikada uradili nesto "ritualno" cime ste konacno i u svojoj glavi zavrsili neku vezu, tipa bacanje njegove (njene) cetkice za zube?
Sto bi rekli, stavili ste tacku na "i" :)
Pobacao pisma, izbacio zaostalu garderobu al' nije mnogo pomoglo :(
hmm...transplantacija srca, to je prava IDEJA!!!

Copy_Cat

Aktivan član
Poruka
1.637
Kiss_me:
Da li ste ikada uradili nesto "ritualno" cime ste konacno i u svojoj glavi zavrsili neku vezu, tipa bacanje njegove (njene) cetkice za zube?
Sto bi rekli, stavili ste tacku na "i" :)

Ja uvek tako bacim nesto pa mi posle bude krivo. Ili se pomirim sa doticnim, uvek nesto zabrljam. I zato sada cuvam sve te sitnice, sta je bilo, bilo je, ipak su mi sve one u jednom trenutku zivota puno znacile.

StrayCat

Iskusan
Banovan
Poruka
6.783
ne ritualno, onako usput, bacila sam sve njegove stvari koje su mi se nashle na putu, a nije ih odneo.. jer mu nisu potrebne , narafski...
za ostale , ne znam, msm da nisam, nemam potrebe takve vrste...jednostavno pustim da se samo skloni .

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.