Mali oglasi-steciste sponzorusa...?

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
Замислите клинце којима по цео дан старије колеге натурају на нос...како су све жене дроље...па како ће се тај тип понашати према било којој жени сутра?Аналогно и за девојке.

Све се ово претвара у опасну мржњу према супротном полу...или ми се чини? Типови фрустрирани, рибе фрустриране...ееееееееј, шта је бре ово? :shock:

А да се мало спусти лопта, а? :?
 
Vragolasta Amfibija:
e samo da se zna : tek Vragolasta je ovde najveca sponzorusa !!!


http://forum.krstarica.com/threads/61879


liiiii....ne mogu da verujem da jos postuju tu !!!!!


aaaa...popularnost mi nije ich opala...mislim...u samom sam vrhu !!!! odmah pored najvecih yebaca foruma : sinnke,Aleksej,Stefi,BUki....ako sam nekog izostavila.........taj mora da se ni je dokazao !!!!!!!!!!!!!!

Ja nisam yebac,ja samo drzim svecu yebacima.
 
Ljuba82:
Замислите клинце којима по цео дан старије колеге натурају на нос...како су све жене дроље...па како ће се тај тип понашати према било којој жени сутра?


Eh bar ce na vreme da nauci....

Bolje ce procu u zivotu sa ribama nego onaj sto ih postuje.
 
Lexa:
Ja vam lepo kažem DA VI JURITE SPONZORUŽE i samo sponzoruše.
Dakle, vaša nesreća je u vašoj gluposti.


Ja jurim dobre pic.ke a one uglavno gledaju ne samo kesh, nisu sve sponzoruse, ali... Moras da imas neku podlogu...

Sponzoruse su ribe kojima tipovi placaju stan, i tako to, ali ja pricam o ribama koje ne idu tako daleko, ali gledaju te kao potencijalnog muza i "kako stoji" i st je mnogo vaznije da li ces imati kesha da je izvedes uvek kad hoce i gde hoce, da je vozis......
 
Aleksej_BASO:
NIgde nije problem.

Samo sam ispricao pricu sa pocetka da vidite kako se neke zene dosete!

Snalazljiva zivotinja. :wink:
Pazi, to detinjasto vređanje i želja za svađanjem još uvek su svojstveni uglavnom srpskom šljamu u Crnoj Gori. Znači - najgorem u Gori.
Mene u ovoj poruci jedino vređa tvoj avatar. Stvarno strašno koga si se ti usudio da predstavljaš :roll:
 

Back
Top