Mali oglasi-steciste sponzorusa...?

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
Lexa:
A jel' te mnogo bolelo?
I kako piškiš? Čučneš? Verovatno te pecka...
Nego, izgleda da si ti odsekao i jezik pa si ga zamenio tastaturom.
A, jeste zaebano kada moraš stalno da ćutiš...

Kako ne. Znas koji su to problemi, ono sto je ostalo to gurnem malo crevo i onda moram cvrsto drzati zbog mlaza jer ako mi se istrgne zaprska wc. A jezik mi se osusio od depresije za kitom. A od prstiju samo srednji je ispravan, ali taj je najvazniji.
 
Ja o kolima nemam veze.Jedno vreme vozio sam Bubu..posle sam vozio najbolji auto na svetu..."pobrednika vremena" Reno 4.Pa jedno vreme neko chudo od Opel Astre,karavan...ali kratko.Bila je mnogo jaka za mene...jer znam da budem zivcan dok vozim.Nerviralo me sto niko nije hteo da se vozi samnom...posebno ne u rikverc.A meni bas bilo interesantnoda vozim u rikverc sto brze.
Ali ja sam polagao za KAMION!!! UUUUUU to je dozivljaj...sednem u kamion i picim...u kabini par golih riba,peskir oko vrata,bez majce,svira Juzni vetar...a ribe svrsavaju kad me vide.Ne moram nista ni da im kazem.
Inace posle kamiona,auto je igracka. Sad ne vozim nista.Sad me voze.I tako sednem OBAVEZNO na zadnje sediste i voze me i ja se zakmetim i poslartam okolinu. Ortaci mi uglavnom imaju neka dobra kola...pa ribe tako zevaju kad me vide na zadnjem sedistu a prazno suvozacko mesto.Misle da sam neko jako muddo.Hehe!
Kola coveku trebaju,ali da neko juri tipa jer ima dobra kola...ma to mi je totalno budalstina.
 
jednom sam sa cimerkama, dok sam živela u Beogradu, zvala masere iz oglasa... to je bilo zanimljivo, pogotovo one koji nude erotsku masažu
pa sa svakog terala da mi objašnjava šta on to tačno radi i zašto je masaža erotska... i tako... bilo je ultra zabavno

jedan od tih masera je imao puno oglasa, pa nas je posle zvao telefonom, ostala identifikacija poziva na mobilnom... čak smo se dogovorile da izađemo na piće sa njim... izašle tako njih dve, moj dečko i ja... i maser... bilo je extra smešno

dečja posla...

takođe, jednom sam zvala povodom oglasa za posao, isto u bgd... baš mi bilo dosadno tih dana
neki lik tražio sekretaricu i došla ja kod njega na razgovor, bio je oduševljen :D samo što sam tražila nerazumno visoku platu
čak me je pitao šta ću ja da radim njegovim klijentima za te novce :roll:
posle me je zvao da izađemo... bio je toliko dosadan, morala sam da promenim broj telefona

kada god sam dokona upadnem u neku glupost
 
eh... da, setila sam se još jednog detalja sa maserima iz oglasa
kada se tako dobro napali objašnjavajući šta on radi... pošto čuje mlad ženski glas, potpuno se uneredi... a odbijala sam masažu sa izgovorom da trenutno nemam novca, možda neki drugi put

a onda su nudili i besplatne usluge... kao nema problema, prvi put je i onako besplatno
ahahahahahahha
prostitucija, eto šta je to!
 
etotako:
eh... da, setila sam se još jednog detalja sa maserima iz oglasa
kada se tako dobro napali objašnjavajući šta on radi... pošto čuje mlad ženski glas, potpuno se uneredi... a odbijala sam masažu sa izgovorom da trenutno nemam novca, možda neki drugi put

a onda su nudili i besplatne usluge... kao nema problema, prvi put je i onako besplatno
ahahahahahahha
prostitucija, eto šta je to!
pu juris ***** :?
 

Back
Top