Mali odmor od politike-Iron Maiden,Sajam!!!

Korner zastavica:
Ljudi odoh ja da smestim mexikanku da spava...:D Pa cu i ja. A vi nastavite dalje po planu. :D
Mislim,vi ste tu svaki dan ko vas yebe,a mexikanka nije. :lol:


Odoh i ja........izlupace mi zena comp. a klinci me ne pushe da mi daju da se posluzim njihovim............lepo se gospodja sredila pred spavanje, a ja se sa vama ovde yebavam.................aj laku noc :wink:
 
Љуба:
Како су лепо бомбардовали Београд и претили да га сравне ако се Косово не преда. Свршавао је од среће твој брус шитинсон заједно са тобом.

da znas da su bas lepo bombardovali!

There goes the siren that warns of the air raid
Then comes the sound of the guns sending flak
Out for the scramble weve got to get airborne
Got to get up for the coming attack.

onda se ukljucuje guslar i pocne da zapomaze

bombardovase beograd joooj
udarise na svetinju kosovsku jooooj
srpske svetinje kuku namaaaaa
ostadose natouuuuuu
joooooj
 
Љуба:
Може врло лако да пронаће метак и брус шитинсона као што је пронашао и ђинђиђа. Не би ја то урадио, али има оних који би. Ја би правио јаку журку тад :-) .
e124.gif
 
PredatorBG11:
Ljubo daj dokaze da je Bruce to rekao za Srbe inace cemo da te posluzimo Ediju za dorucak na aerodromu!

Било је приказано на западу пар пута. Потурице су често понављале шта је шитинсон изјавио. А сад се као правиш луд. Ако није држао концерт за потурице и дао изјаву не би се ни јављао на овој теми.

Отићи на његов концерт само антисрпско ћубре може.
 
Било је приказано на западу пар пута. Потурице су често понављале шта је шитинсон изјавио. А сад се као правиш луд. Ако није држао концерт за потурице и дао изјаву не би се ни јављао на овој теми.

ovo je sigurno znano samo radikalima i pusta se na njihovim zurkama za omladince do 75 godina :):P):)

e sto bih voleo da mi jedan ljuba naleti na cizmu 14. marta.....
 
jomini:
Sad je i ustaša??? Hajde ti malo odspavaj, a?

Усташа је свако ко хоће да побије Србе. И они који хоће да се улизују усташама. Његова изјава и одржавање концерта потурицама, кад су кланице радиле пуном снагом
усред Сарајева. Дефинитивно је усташа.
 

Back
Top