Mali: Na ušću postavljamo zastavu na jarbol visok 120m

Реално Керки, није луксуз коначно на једном месту правилно поставити заставу, пошто другосрбијанци заставе постављају као да су Османлије. :roll:

Ако ови не поставе српску, сутра ће неки други да поставе усташку, тако то иде... а и већ смо имали таквих искустава, пре неких седамдесет и кусур година, када се на том месту вијорила застава НДХ.

Не видим зашто сада дизати прашину због српске заставе?

Realno, te pare da se da za neku bolnicu u Srbiji, a lovu za jarbol neka skupe uz pomoc sms-a i kraj price.
 
To je sve mudrost video igara.
Ako hoces da ostanes zapamcen vladar, gradis toteme.
U igrama su to jako skupi objekti, sto je takodje odlicno za pranje para...
Mislim da za 100-200e mogu da napravim jarbol visine 150m, i to bas na marsruti sletanja za aerodrom BG.
Njihova zastava ce kostati jedno 300 puta vise...a mozda i 1000 puta vise....
doduse ja na moj jarbol trenutno kacim komsiji antenu, izdigao sam je jedno 35m iznad zemlje, dobro se pokazalo kad oluja duva.
Kostalo me 45e....
 
To je sve mudrost video igara.
Ako hoces da ostanes zapamcen vladar, gradis toteme.
U igrama su to jako skupi objekti, sto je takodje odlicno za pranje para...
Mislim da za 100-200e mogu da napravim jarbol visine 150m, i to bas na marsruti sletanja za aerodrom BG.
Njihova zastava ce kostati jedno 300 puta vise...a mozda i 1000 puta vise....
doduse ja na moj jarbol trenutno kacim komsiji antenu, izdigao sam je jedno 35m iznad zemlje, dobro se pokazalo kad oluja duva.
Kostalo me 45e....

zavisi od raspoloživog vremena, resursa i okruženja
neki totemi traju kraće vreme i prosto imaju funkciju za jedan period a neki totemi malo skuplji traju bez obzira na situaciju
tako da sa nekima podstičemo agrikulturu, sa nekima stočarstvo, sa nekima samnjujemo korupciju, jako koristan totem je minimalna administracija a maksimalan učinak i onda država bude uredjena
Tako da totemi imaju jako važnu ulogu
 
Ја бих подржао иницијативу да се промовише истицање заставе Србије (народне) на свакој кући, сваком улазу и то широм Србије.
Не мора да буде велика, може и А4 па на стаклу прозора.

А јарбол...нека метну тамо где сунце не сија....
 
jarbol.jpg
 
Ceniš da će se uskoro onih 17 imperatora materijalizovati u bronzi i 10X uvećanoj prirodnoj veličini po svim trgovima Bgd-a?

:lol: Ma jok, kad dostignemo rast od 5% tada ce. Za sad je verovatno to planirano da se postavi oko fontane sa blik - osvetljenjem.:lol:, takoreci modno-istorijski "disco"!

Neki vrtic, dom za mlade, nebitno je. 1,6 miliona evra za jarbol i zastavu? Je l to sve od zlata?

Upravo. Ovo je vec nesnosljivo koliko je skupo.
 
:lol: Ma jok, kad dostignemo rast od 5% tada ce. Za sad je verovatno to planirano da se postavi oko fontane sa blik - osvetljenjem.:lol:, takoreci modno-istorijski "disco"!



Upravo. Ovo je vec nesnosljivo koliko je skupo.

Ova Ana mi je simpaticna, ali vidim da je pajserka. Kaze da treba zaustaviti birokratiju, a ovamo siri Vladu za 3 ministarstva. Devojcice, pa koga ti zaj...
 

Back
Top