Makedonija 16 godina bez pomaka

Makedonci potomci Aleksandra Velikog
Makedonci imaju dominantan gen antičkih Makedonaca, pokazuje istraživanje „Igenee". Srboljub Živanović to objašnjava činjenicom da su se antički Makedonci doselili sa Rodopa, iz današnje Bugarske.
On, takođe, iznosi kao zanimljivost da je grčki antropolog Pulijanos išao u Crnu Goru da ispituje poreklo stanovništva Crne Gore, jer je našao jako mnogo identičnih karakteristika između crnogorskog i stanovništva sadašnje Grčke.
www.pressonline.rs/info/politika/66278/svajcarsko-istrazivanje-svi-smo-mi-pomalo-iliri.html
Како можете да будете ,,потомци А.Великог'' када је он био хомосексуалац?
Ако сте се доселили са Родопа, онда нисте антички Македонци већ Бугари.
Тај Србиљуб Живковић вас зеза!
 
Засад никако!
Када се буду ослободили ,,античког црва'' у глави и признају да су Словени који су на ове просторе дошли пре или после Срба (свеједно), можемо разговарати на нивоу поштовања како се поштују браћа.
Овако, не иде никако!
Ја знам да смо ми Мијаци и Брсјаци Срби и верујем, по причању оца и деде, да су и већина Македонаца.
И ако тужан због тога не бих им ускратио државу. Волео бих да признају да потичу од Срба и да смо нај ближи и солидарни.
Знам за признавање Косова, гласање за УНЕСКО и питање Цркве али иначе нисам у току.
Какви су свакодневни односи и уопште и на којој основи сем тих политичких питања?
Видим да си много огорчен и мора да постоји разлог а њима ништа не верујем.
 
Како можете да будете ,,потомци А.Великог'' када је он био хомосексуалац?
Ако сте се доселили са Родопа, онда нисте антички Македонци већ Бугари.
Тај Србиљуб Живковић вас зеза!
На Родопима су живели Срби, то је Себрена на историји доказала.
Што се афинитета Александра тиче можда је то кључно те су се као нација родили из истог канала.

- - - - - - - - - -

kao što ne postoji srce srbije?!?!?!?

Опет остајеш јајоглав само офарбан.
 
На Родопима су живели Срби, то је Себрена на историји доказала.
Што се афинитета Александра тиче можда је то кључно те су се као нација родили из истог канала.

- - - - - - - - - -



Опет остајеш јајоглав само офарбан.

Ha ha ha:hahaha:
 
Јелда да је занимљиво и позитивно?
Мило ми је што те вест обрадовала.
Прочачкај мало и ти и видећеш да си Србин и бићеш још радоснији!
Само тута да не прочачка још нешто.Свашта се може десити.Банту црнци су једном прочачкали па су сазнали истину да су уствари Балгари...А пак Шака Зулу је једном тако чачкао и оп.....Сазнао је да је Србин .....:hahaha:
 
Ја знам да смо ми Мијаци и Брсјаци Срби и верујем, по причању оца и деде, да су и већина Македонаца.
И ако тужан због тога не бих им ускратио државу. Волео бих да признају да потичу од Срба и да смо нај ближи и солидарни.
Знам за признавање Косова, гласање за УНЕСКО и питање Цркве али иначе нисам у току.
Какви су свакодневни односи и уопште и на којој основи сем тих политичких питања?
Видим да си много огорчен и мора да постоји разлог а њима ништа не верујем.

makedonci mu mažnjavali marendu dok je bio JeNeA.... traume koje su mu ostale doživotno....

svi makedonci su ono što jesu, da nisu bili bi nešto drugo.... sad kad nemate nikakvog načina da to promenite vi srbomani i ostali "srbi wanna be" možete samo da kukate za prohujalim vremenima....
 
makedonci mu mažnjavali marendu dok je bio JeNeA.... traume koje su mu ostale doživotno....

svi makedonci su ono što jesu, da nisu bili bi nešto drugo.... sad kad nemate nikakvog načina da to promenite vi srbomani i ostali "srbi wanna be" možete samo da kukate za prohujalim vremenima....

Mislim da je ovim sve receno. Dzaba sve i Srbima i Bugarima kad prave istu gresku, ne znaju da se dogovore "ciji smo mi" nego nas i jedni i drugi svojataju i samim tim se vidi da nesto nije u redu.

Kratko i jasno Makedonci su Makedonci, Srbi su Srbi a ovi sto prisvajaju tudje su gubitnici, takvih ima ovde jako puno nazalost.

- - - - - - - - - -

NATO odbija da primi BJRM u clanstvo zato sto ima druge planove sa njom - Velika Albanija .

Nema od tog nista.
 
GRČKA ODREZALA MAKEDONIJI: Nismo mi zaduženi da informišemo vašeg predsednika!

ODGOVORG


Ivanov je u intervjuu grčkom listu To Vima rekao da je saradnja između policijskih snaga Makedonije i Grčke bila izuzetno teška, čak i "sizifovska", kao i da je postavljanje improvizovanih kampova za migrante na grčkoj strani granice ugrozilo makedonsku nacionalnu bezbednost, prenela je agencija MIA.
Grčko Ministarstvo je na to reagovalo saopštenjem u kojem se navodi da "grčka vlada nije zadužena za to da predsednik Bivše jugoslovenske republike Makedonije bude adekvatno informisan".
"Vlada u Atini sigurno nije odgovorna ni za to što je predsednik Ivanov neinformisan po pitanju odnosa dve zemlje", navodi se u saopštenju.
http://www.kurir.rs/region/makedonija/grcka-odrezala-makedoniji-nismo-mi-zaduzeni-da-informisemo-vaseg-predsednika-clanak-2204429
*******************************
Kako треба научити БЈРМ-овце да се информишу?
Очигледно да још живе у некој виртуелној античкој држави и никако да се прилагоде данашњој стварности.
 
Сукоб Грчке и Македоније је доказ да Грчком од свргавања монархије владају инфантилне елите.

Наиме, Грчка је, као православни Пијемонт, дужна да одржава што боље односе са било којом православном земљом, па макар то била и незгодна, мала, хистерична Македонија.

Да се Грчка поставила као ментор и пријатељ Македонији на њеном европском путу, уместо што је ситничарила и циганисала, данас би и Македонци и Грци били срећнији људи.

Зато могу само да колутам очима кад комуњара Ципрас некоме нешто одбруси.
 
Сукоб Грчке и Македоније је доказ да Грчком од свргавања монархије владају инфантилне елите.

Наиме, Грчка је, као православни Пијемонт, дужна да одржава што боље односе са било којом православном земљом, па макар то била и незгодна, мала, хистерична Македонија.

Да се Грчка поставила као ментор и пријатељ Македонији на њеном европском путу, уместо што је ситничарила и циганисала, данас би и Македонци и Грци били срећнији људи.

Зато могу само да колутам очима кад комуњара Ципрас некоме нешто одбруси.

pravoslavni pijemont? zato što su "update"-ovali kalendar? :)
 
Календар је симбол.
Има и те како везе са Пијемонтом.
А у овој теми то не може бити Грчка.
Док не ријеше унутрацрквени сукоб код себе...
А и иначе - крај Русије, Јерусалима и Константинопоља...
могу само да глуме пајаце...
 

Календар је симбол.
Има и те како везе са Пијемонтом.
А у овој теми то не може бити Грчка.
Док не ријеше унутрацрквени сукоб код себе...
А и иначе - крај Русије, Јерусалима и Константинопоља...
могу само да глуме пајаце...

Ето, ви не бисте били острашћени да се православни Пијемонт поставио према Македонији како треба.

Можда би вас хеленска цивилизација мало оплеменила.
 

Toliko mala zemlja a toliko bogata, jednom recju Makedonija.

Upravo je zato i zele i vredjaju kako bi pokusali da je naruze ali im ne ide.


hqdefault.jpg


makedonija_ohrid.jpg


- - - - - - - - - -

korab_the_tallest_mountain_in_macedonia.jpg


- - - - - - - - - -

tumblr_ml45uewx1A1rmlmg3o1_500.jpg


krusevo.jpg


- - - - - - - - - -

Tikves_1.jpg
 
Poslednja izmena:

Back
Top