Majstorice i majstori

U stvari, kad razmislim, ja sam uzas u krevetu. Mislim da sam ona najgora kategorija. Previse se fokusiram na njen izgled, ne razmisljam o njenim emocijama. Kad skapiram da se ne cuje, krenem obako vestacki da je pipam kao trazim prekidace, erogene zone i to. Ona se tu jos vise istripuje u fazonu: Sta mi sad ovaj pipa laktove, vrat jel normalan. Ja se preznojim, skapiram da treba da ispustam zvuke, jer sam citao da to uzbudjuje zene i krenem onako kao muski bik, lav, tigar fazon:

https://voca.ro/1j3lbRQiao8H

I onda se naduvamo posle 3 god veze i skapiram: jee bo teee sta ja ovo radim kuku.
 

Pa u normalnim odnosima kad se ja trudim da drugoj strani bude lepo, drugoj strani bude lepo i onda se i ona poludi i samim tim se trudio i ona i onda bude svima lepo. Bar kažem u normalnim odnosima. Tako da je seks sa normalnim personama nešto što slobodno možeš da daješ zapravo da bi ti se vratilo. Plus posle toga mir zavlada :D
 
Pa u normalnim odnosima kad se ja trudim da drugoj strani bude lepo, drugoj strani bude lepo i onda se i ona poludi i samim tim se trudio i ona i onda bude svima lepo. Bar kažem u normalnim odnosima. Tako da je seks sa normalnim personama nešto što slobodno možeš da daješ zapravo da bi ti se vratilo. Plus posle toga mir zavlada :D
Hm, da, ja napravim da meni bude dobro i to je otprilike to :mrgreen:
 
Kad su partneri normalni - ima :D
Ahahahhahahahha

Pa u normalnim odnosima kad se ja trudim da drugoj strani bude lepo, drugoj strani bude lepo i onda se i ona poludi i samim tim se trudio i ona i onda bude svima lepo. Bar kažem u normalnim odnosima. Tako da je seks sa normalnim personama nešto što slobodno možeš da daješ zapravo da bi ti se vratilo. Plus posle toga mir zavlada :D
I osmeh oko glave
 

Back
Top