Majkl Dzekson

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
E, Billice, fala prepuno jos jednom za papirice :D
Pokazacu ti moju Michel Jackson torbu...i na jastucnicu sam stavila Majklicu :D ...Super je!!!
Film je fenomenalan...Majkl je super u njemu...jao, kako se smeje :D :D :D A posebno mi je drago sto ga ne prozivaju kao u Saut parku :( :evil: nego sve pricaju o Thrilleru i moonwalku :D Majkl je sjajan. Obozavam ga i naravno jedva cekam album :D Izlazi 100% pocetkom godine...tj. ja mislim do marta...MJ rocks ;)
 
ljudi,sta se zanimljivo desava ovde?
davno nisam bila na ovoj temi,bas sam los fan:lol::lol::lol:

Da, shame on you.!!!:evil:
Treba da pratis malo sta se desava sa nasim Majklicom...Eto, poslednje vezano za muziku je onaj Thriller remix, komim vecina nije odusevljena....ali, to nije nista...to su ipak radili mentoli iz BEP...Majkl pravi ozbiljniju mjuzu...;-) Inace, oni tracevi da ga je sin puko u usta i da zato nosi flastere ili ih je operisao...pffff, bullshit :-? ja mislim da je to obicna posekotina od brijanja...ali glupi mediji dizu frku samo zato sto je MJ...ma...E, a nemate pojma koliko mi fenomenalne pesme "What more can I give" i "We've had enough" ulivaju nadu da ce album biti strava :D nekako, ipak su to pesme od skora...mislim, posle 2000. godine..sto mi govori da MJ jos uvek ima ideja i sposobnosti da pravi strava pesme...a i We be ballin' mi se svidja onaj deo gde MJ peva..samo da nema repera...:D Super je MJ
I love you more, Michael :D
 
E, Billice, fala prepuno jos jednom za papirice :D
Pokazacu ti moju Michel Jackson torbu...i na jastucnicu sam stavila Majklicu :D ...Super je!!!
Film je fenomenalan...Majkl je super u njemu...jao, kako se smeje :D :D :D A posebno mi je drago sto ga ne prozivaju kao u Saut parku :( :evil: nego sve pricaju o Thrilleru i moonwalku :D Majkl je sjajan. Obozavam ga i naravno jedva cekam album :D Izlazi 100% pocetkom godine...tj. ja mislim do marta...MJ rocks ;)

Ma nema na cemu...Bitno da je sve fino ispalo...:D

Sto se tice filma,kupila sam taj DVD zbog MJa !!! :D
 
Srecan vam New Year Mj fanovi ... a i ostalima svimaaaaaaa ... U're just Another pArt of me , hee-hee ...
puno lepih iznenadjenja , srece , ljubavi , zdravlja , uspeha ... volim vas sveeee ... Srecna vam NOva Godina , sve najlepse i najbolje :D:D:D:D:D ;-@ ....
8) :-o :o
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top