Majkl Dzekson

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ali, Billie...opet zaboravljas da je Majkl najveca sponzorusa u celoj zbrci 8)
Jel se secas kako je svojim burzujskim zenicama pevusio:

If you show me the cash
Then I will take it
If you tell me to cry
Then I will fake it
If you give me a hand
Then I will shake it

You do anything for money...

Anything
Anything
Anything for money
Would lie for you
Would die for you
Even sell my soul to the devil

Cak je i priznao da je bio ozenjen zbog MONEYa ;)

A daaaa...Majkl je nasa sponzorusa Mica...8)
 
Ne mogu da verujem da vi stvarno mislite da su njoj pare trebale ... alo ... jel znate ko joj je cale , zaista mislim da ima mnogo vise nego on ... 8) :o :eek:

Hhaha:D :D :D :lol:
Sad se i takmicimo...ko ima vise love...Elvis je jedan (ne kazem da nije vredan), ali pogledaj koliko je Jacksonovaca uspelo!!!!!!!!!Michael, J5 i Janet!!!!!!Samo Michael je negde tu gde i Elvis...a jos Janet i Jacksonsi...alo...
A, Lizeli su naravno trebale pare...pare i slava ;)
 
Ej, slatkis...jel tebi bese omiljena pesma "Man in the mirror"????
Ta pesma se nalazi pri vrhu moje top liste zauvek najlepsih MJ pesama ;)
Secam se da sam nedelju dana plakala cmizdreci :D :( ..mislim da si ti pomenula jednom tu pesmu i odjednom si me zaludela...
 
Hhaha:D :D :D :lol:
Sad se i takmicimo...ko ima vise love...Elvis je jedan (ne kazem da nije vredan), ali pogledaj koliko je Jacksonovaca uspelo!!!!!!!!!Michael, J5 i Janet!!!!!!Samo Michael je negde tu gde i Elvis...a jos Janet i Jacksonsi...alo...
A, Lizeli su naravno trebale pare...pare i slava ;)

Ne takmicimo se ... samo kazem da ne znaci da svi zele pare ... jeste njih je vise , nema MIchael pare svih njih ... ne shvatam sta pricas , nije ona vencala Janet i sve njih ... a evo gledam upravo po netu , jednaimanje koje joj je ostavio Elvis vredi oko 200 000 000 dolara dok Neverland u odnosu na to jadnih 20 000 000 ... 8) :o :eek:
 
Ej, slatkis...jel tebi bese omiljena pesma "Man in the mirror"????
Ta pesma se nalazi pri vrhu moje top liste zauvek najlepsih MJ pesama ;)
Secam se da sam nedelju dana plakala cmizdreci :D :( ..mislim da si ti pomenula jednom tu pesmu i odjednom si me zaludela...

Da baš ta. Obožavam je. Kad sam tužna ja pustim nju i odmah mi bolje. Ma uopšte kad čujem Majkla. A i mnogo mi se sviđa Heaven can wait. zamisli da ti neki frajer otpeva takvu pesmu. Odmah bi pala i nikad ga ne bih pustila. Kome li Majk peva nju?
 
Hajde i ja malo da se ukljucim sa jednim pitanjem za koji verovatno znate odgovor:Sta su dalje radila Majklova braca iz JACKSONS 5...slucajno sam pre par dana nasao njihov poster

Gde si nasao poster??????:D
Jel ima u nekim novinama ili kako, gde????:D
Posle Jackson 5, promenili su u naziv "The Jacksons" (1976., cini mi se)...tada je Michael jos uvek bio sa njima, ali je radio i kao solo pevac....kasnije, znam da su pojedini clanovi izdali koji solo album, ali nista uspesno...Michael je jedini opstao ;)
Evo,

Jermaine:
You Said (1992)
Rebel (1991)
Don't Take It Personal (1989)
Jermaine Jackson (1984)
Motown Superstars Series... (1981)
Let's Get Serious (1979)

Jackie:
Be The One shortly (1989)

Marlon:
Baby Tonight (1987)

....to je sve sto znam ;)
 
Ne takmicimo se ... samo kazem da ne znaci da svi zele pare ... jeste njih je vise , nema MIchael pare svih njih ... ne shvatam sta pricas , nije ona vencala Janet i sve njih ... a evo gledam upravo po netu , jednaimanje koje joj je ostavio Elvis vredi oko 200 000 000 dolara dok Neverland u odnosu na to jadnih 20 000 000 ... 8) :o :eek:

Ne pricam vezano za vencavanje...kakva Janet i Liza????
Nema Michael pare svih njih(Jacksonova), a vazno je da Liza ima caletove pare!!!!!
Nisam ni pricala da se vencala za sve njih...
Gledala sam ovo kao porodicne zarade ;)
Posto tata i cerka dele parice, zasto i braca ne bi ;)
Nemoj imanja da uporedjujes, vec celokupnu zaradu ;)
Eto, stavi Elvisa i Lizu i njihove godisnje zarade na jednu stranu, i Michaela, J5, Janet i LaToyau (njihove godisnje zarade) na drugu stranu...pa pogledaj ko ima vise ;) ...jes da nije poenta u tome, ali Liza bre oce pare...i slavu naravno ;)
 
Da baš ta. Obožavam je. Kad sam tužna ja pustim nju i odmah mi bolje. Ma uopšte kad čujem Majkla. A i mnogo mi se sviđa Heaven can wait. zamisli da ti neki frajer otpeva takvu pesmu. Odmah bi pala i nikad ga ne bih pustila. Kome li Majk peva nju?

Mozda je tebi peva ;)
Ja nekako ne mogu da zamislim kako bi zvucalo da mi frajer peva neku Michaelovu pesmu...najvise bih volela da mi sam Majkl otpeva, uzivo, naravno ;)
 
Ne pricam vezano za vencavanje...kakva Janet i Liza????
Nema Michael pare svih njih(Jacksonova), a vazno je da Liza ima caletove pare!!!!!
Nisam ni pricala da se vencala za sve njih...
Gledala sam ovo kao porodicne zarade ;)
Posto tata i cerka dele parice, zasto i braca ne bi ;)
Nemoj imanja da uporedjujes, vec celokupnu zaradu ;)
Eto, stavi Elvisa i Lizu i njihove godisnje zarade na jednu stranu, i Michaela, J5, Janet i LaToyau (njihove godisnje zarade) na drugu stranu...pa pogledaj ko ima vise ;) ...jes da nije poenta u tome, ali Liza bre oce pare...i slavu naravno ;)

Meni nije jasno sta je ovo trebalo da dokaze ... jedno je sigurno , njoj pare nisu trebale ... uostalom ja sam ubedjen da ona trenutno ima mnogo vise para nego on ... mislim ako joj je ostavio imanje vredno 200 000 000 dolara sto je deset puta vise od MJ-evog najskupljeg imanja , koliko li joj je gotovine ostavio ... pare joj nisu trebale , sto se slave tice , nekako bi mi bilo logicno da bi onda pevali zajedno , a samo su ziveli zajedno ... a on je hteo da peva sa njom , ona je bila ta koja nije htela ... i jaka joj slava i reputacija , udala se za njega posle optuzbi ...
8) :o :eek:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top