Majkl Dzekson

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bio "Black Or White", bio pedofil ili ne uz njegovu muziku bass, bass volim da igram. Ssto se njega kao muziccara i umetnika ticce, ne mogu da ne kazzem da ga ne cenim jer je stvarno bio talenat. Glasovne mogucnosti mu se tako lako i ne mogu uocciti na ovim albumima posle "Bad"a, ali ono ssto je pevao kao mladji definitivno ostavlja dovoljno materijala za potvrdu kvaliteta. A ccovek je i igrao samo tako, liccno nemam zamerki. Tessko bih mu mogla zameriti bilo ssta, jer je on jadan treniran od malih nogu, a za pop izvodjacca(ccisto) sem pevacckog-talenta i talenta za zanimljivu interpretaciju i nijepotrebno visse.
"Thriller"-om je zapalio svet secam se i sama ... Tessko mi je da napravim izbor, ali kada se dobro potrudim ... "LiberianGirl" i "Beat It" su mi favorite ...
 
hehe kao mala sam bila zaljubljena u Michael-a :D

ma, covek razbija sa textovima (earth song)... a i muzika je odlicna... narocito sto sam bila mala kada je on razvaljivao sa slavom... pa kad god sada cujem njegove pesme, mi se budi nostalgija za bezbriznim osamdesetim godinama :)
covek je bog :lol:

ne znam sta da kazem za njega, odlican muzicar... i volim nekad da cujem njegove pesme :)

bila je neka emisija na tv-u o Michael Jacksonu i covece, ono nije normalno kako se devojke ubijaju kad ga vide... jedna je histericno ridala posto ga je pipnula, ili ga mozda cak nije ni pipnula nego je bio samo blizu nje... huh :/
ko zna, mozda bi i ja tako kad bi upala u trans
 
Nadya:
hehe kao mala sam bila zaljubljena u Michael-a :D

ma, covek razbija sa textovima (earth song)... a i muzika je odlicna... narocito sto sam bila mala kada je on razvaljivao sa slavom... pa kad god sada cujem njegove pesme, mi se budi nostalgija za bezbriznim osamdesetim godinama :)
covek je bog :lol:

ne znam sta da kazem za njega, odlican muzicar... i volim nekad da cujem njegove pesme :)

bila je neka emisija na tv-u o Michael Jacksonu i covece, ono nije normalno kako se devojke ubijaju kad ga vide... jedna je histericno ridala posto ga je pipnula, ili ga mozda cak nije ni pipnula nego je bio samo blizu nje... huh :/
ko zna, mozda bi i ja tako kad bi upala u trans

i ja sam to gledala,bilo je na B92...nekako mi ga je zao ne znam zasto....
a inace sam ranije gledala njegove koncerte,gde su devojke zbog njega zavrsavala u hitnoj pomoci
 
Nikada nisam bio u hitnoj ni zbog sebe a ne zbog cika Majkla... li nekog drugog mega-cara...
Mislim da mi ne bi bio toliko antipatican da nije pokusao da "pobeli". Secam se jednom, dosta ranije, sam imao prilike da pogledam neke snimke sa njegovih pocetaka jos dok je bio mali crni Majklic. Zanimljivo nema sta, to je bila cela porodica od ne znam koliko brace i sestara, a sada su ostali samo on i crna Dzenet.
Bese to simpaticno (crno) dete. ;)
 
Lucky girl:
secam se da je rekao da se izbelio zato sto je imao nekih problema sa kozom,ne secam se zasto,ali ne zato sto nije hteo crnac da bude


Da cuo sam za taj problem, ranije je bio izrazeniji, danas manje ali ipak ga ima. Mada, ne znam crnca koji nije imao problem sa kozom, mislim da se to zove nekako na r... ;)
 
Lucky girl:
secam se da je rekao da se izbelio zato sto je imao nekih problema sa kozom,ne secam se zasto,ali ne zato sto nije hteo crnac da bude

E ovo me je bas onako iskreno zasmejalo.........pa lutko moja draga, pa je si li ti stvarno toliko naivna da poverujes u tu glupost od price? Ja ovde jos pre spomenu Hollywood, ne znam da li si skontala zasto sam to pomenuo.......ima veze sa ovim sto ti pominjes.....

Pa koristi malo zdrav razum.......ko operise nos 5-6 puta, nemoj mi samo reci da je to uradio jer nije mogao da dise pravilno, imao neko zacepljenje ili sta? Pa jel` ti mozda znas za cinjenicu da se njegov nos vec raspada od silinih operacija, pa cak i da je imao problema sa time, sada je u jos vecim go*****.

Dajte molim vas, malo da se uozbiljimo........ja razumem sve one koji ga vole, ali nemojmo sve uzimati zdravo za gotovo i subjetkivno ocenjivati sve sto je vezano za doticnu osobu.
On moze dobro da peva ili igra, ok, ali ovo za beljenje i probleme sa kozom, ne mogu da verujem.

Izvini Lucky, zaboravih jos ranije da te pitam, koliko ti imas godina ako nije tajna?
 
klika:
E ovo me je bas onako iskreno zasmejalo.........pa lutko moja draga, pa je si li ti stvarno toliko naivna da poverujes u tu glupost od price? Ja ovde jos pre spomenu Hollywood, ne znam da li si skontala zasto sam to pomenuo.......ima veze sa ovim sto ti pominjes.....

Pa koristi malo zdrav razum.......ko operise nos 5-6 puta, nemoj mi samo reci da je to uradio jer nije mogao da dise pravilno, imao neko zacepljenje ili sta? Pa jel` ti mozda znas za cinjenicu da se njegov nos vec raspada od silinih operacija, pa cak i da je imao problema sa time, sada je u jos vecim go*****.

Dajte molim vas, malo da se uozbiljimo........ja razumem sve one koji ga vole, ali nemojmo sve uzimati zdravo za gotovo i subjetkivno ocenjivati sve sto je vezano za doticnu osobu.
On moze dobro da peva ili igra, ok, ali ovo za beljenje i probleme sa kozom, ne mogu da verujem.

Cuo sam i da je laserskim putem ugradjivao svaku dlacicu koja mu se nalazi na bradi...:roll:
Mislim da su ti tracevi o operacijama koje je on uradio gomila gluposti u nameri da srozaju pop legendu tog vremena.A to sa bojom koze...to je samo bolest i nista drugo...Nijedna normalna osoba nebi menjala boju koze hiruskim putem da bi stekla vecu popularnost...
 
Uh.... ovde varnici zbog starog rumba-kinga... nije on toliko bitan, tj. njegov ten (bledoliki), bitnije je valjda to sto je uradio. OK, odajem mu pocast kao vrhunskom danceru, fino je on to radio (okretao se, mahao glavom, bacakao se), ali to definitivno nije noseca stvar u zivotu jednog muzicara (mada, nije on samo muzicar, ima tu raznih zanrova). Ipak, opravi je po koju zanimljivu pesmu, nije da nije. Mada, neki ga vise gledaju kao neku igracku legendu... sto se mene tice on nije ni jedno ni drugo. Ipak, ovo sa nosom me podseca na Draganu mirkovic... kako li ga sada cacka, pitam se pitam... ;)
 
nikodim:
Uh.... ovde varnici zbog starog rumba-kinga... nije on toliko bitan, tj. njegov ten (bledoliki), bitnije je valjda to sto je uradio. OK, odajem mu pocast kao vrhunskom danceru, fino je on to radio (okretao se, mahao glavom, bacakao se), ali to definitivno nije noseca stvar u zivotu jednog muzicara (mada, nije on samo muzicar, ima tu raznih zanrova). Ipak, opravi je po koju zanimljivu pesmu, nije da nije. Mada, neki ga vise gledaju kao neku igracku legendu... sto se mene tice on nije ni jedno ni drugo. Ipak, ovo sa nosom me podseca na Draganu mirkovic... kako li ga sada cacka, pitam se pitam... ;)

pa on je bio i vrhunski igrac i odlican pevac...sve u svemu napravio je dobre,kvalitetne pesme...
a to sa nosom,ponovo ti draganu mirkovic... :P
operisi ga,pa probaj da vidis kako je
 
Lucky girl:
pa on je bio i vrhunski igrac i odlican pevac...sve u svemu napravio je dobre,kvalitetne pesme...
a to sa nosom,ponovo ti draganu mirkovic... :P
operisi ga,pa probaj da vidis kako je


Nisam ni rekao da nije... :razz:
Draganica... pa docice mi glave, rekao bih... :shock: Imaju nekih slicnosti pa zbog toga... :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top