Majkl Dzekson

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
I wanna rock je jaka pesma...volim je...TS-zakon!!!

Nego, evo danas baš pevušim ove deliće Majklovih pesmica:

JAM

I Just Want You To
Recognize Me
In The Temple
You Can't Hurt Me
I Found Peace
Within Myself

Go With It
Go With It
Jam
It Ain't
It Ain't Too Much Stuff
It Ain't Too Much
It Ain't Too Much For Me To
Jam


TABLOID JUNKIE

It's slander
You say it's not a sword
But with your pen you torture men
You'd crucify the Lord
And you don't have to read it, read it
And you don't have to eat it, eat it
To buy it is to feed it, feed it
So why do we keep foolin' ourselves

Just because you read it in a magazine
Or see it on the TV screen
Don't make it factual

i, Eaten Alive....za tu pesmu znam Oddaaaaaaaaaavno, ali sam je nabavila tek pre neki dan....sjajna je!!

EATEN ALIVE

And you say
That’s impossible
That’s not impossible to do, oh
And you digest what I can see
The taste of you can be
I don’t wanna get eaten alive
’cause you’re so dangerous
No more hearts I can trust, you see
I don’t wanna get eaten alive
To be eaten alive
Eaten alive
I don’t ever wanna be
Eaten alive



p.s. Immph ako tebi radi mail, jel hoćeš neku pesmu...mislim da Eaten Alive nemaš..a dobra je pesma, duet sa Dianom Ross??
 
Jao,ja CEO dan JAM pevam..I Dianu..Bas mi je cudno...I pevam Poison od Alice Cooper-a..Cudna kombinacija :lol:

Ništa čudno, ja slušam Majkla svakog mogućeg, ali svakog dana....to mi je klasika..od kuće do škole u basu...i u školi na časovima (par puta su me izbacili s časa zato što sam pevušila :lol: ) a ovako se nekad desi da pokupim i neku pesmu usput od nekog drugog...nekad se i odmaram od Majkla pa ga ne slušam ceo dan, ali nikad ne izdržim...jer kad god uključim komp mora da mi svira nešto...a to je najčešće Majkl, jer njega jedino držim u kompu...sve je Majkl :D
 
Ništa čudno, ja slušam Majkla svakog mogućeg, ali svakog dana....to mi je klasika..od kuće do škole u basu...i u školi na časovima (par puta su me izbacili s časa zato što sam pevušila :lol: ) a ovako se nekad desi da pokupim i neku pesmu usput od nekog drugog...nekad se i odmaram od Majkla pa ga ne slušam ceo dan, ali nikad ne izdržim...jer kad god uključim komp mora da mi svira nešto...a to je najčešće Majkl, jer njega jedino držim u kompu...sve je Majkl :D

Hahaha...Mene su hteli da izbace.A za vreme engleskog pevam lepo,a nastavnik ne moze nista da mi kaze,jer zna da cu znati ako me ispituje :lol:
Vec imam 5 iz engleskog..Nije da se hvalim,ali engleski je jedina stvar koju radim bezz greske...
 
Billie, poslala sam ti dve pesme...kad se vidimo narezaću ti (Aaaaaaaaaaa!!!) Intervju iz BAD ere (Majkl je prelep) stavila sam da se skida, skinuće se do sutra...ogroman je intervju od pola sata :D
 
Hahaha...Mene su hteli da izbace.A za vreme engleskog pevam lepo,a nastavnik ne moze nista da mi kaze,jer zna da cu znati ako me ispituje :lol:
Vec imam 5 iz engleskog..Nije da se hvalim,ali engleski je jedina stvar koju radim bezz greske...

hm..takodje...engleski baš najviše volim...i nikada neću zaboraviti čas engleskog kada smo opisivali neku osobu....ja sam se jedina javila i ceo čas mlela o Majklu...ali sve pomešano :lol: prvo o Thrilleru, pa biografiju, pa sudjenja...čak smo se svadjale profesorka i ja...kad sam je nabedjivala da majkl nije kreten i da ima vitiligo...ma...a sećam se da me je sa slepog kucanja izbacila zato što sam pevala "Earth song"...eh, to su bila lepa vremena...
 
hm..takodje...engleski baš najviše volim...i nikada neću zaboraviti čas engleskog kada smo opisivali neku osobu....ja sam se jedina javila i ceo čas mlela o Majklu...ali sve pomešano :lol: prvo o Thrilleru, pa biografiju, pa sudjenja...čak smo se svadjale profesorka i ja...kad sam je nabedjivala da majkl nije kreten i da ima vitiligo...ma...a sećam se da me je sa slepog kucanja izbacila zato što sam pevala "Earth song"...eh, to su bila lepa vremena...

hehehe..a da vidis sutra gubim engleski,jer dosta njih slavi slavu ;)
pa ja ne znam sta cu da radim ako ne zajebavam Donija :lol:
mozda dodje neko drugi da nam drzi cas :lol:
 
jao, ćuti bre...danas mi je statističar zaključio 5 , imala sam 3 kao jedinu ocenu :D...on voli Majkla. Kad je video da držim Majkla na desktopu, čovek se oduševio :D čak me i zove Majkl...kad me prozove...:D hahha i za Janet je rekao da je riba :D a čovek ima 50 nešto godina...žešći je zaebant..svi su ga nazivali pedofilom i ranije, a kad je prokomentarisao Majlkla sa mog kompa svi su mu se smejali i rekli da su ista sorta...on naravno nije ukapirao jer zna da nije pedofil :(
 
jao, ćuti bre...danas mi je statističar zaključio 5 , imala sam 3 kao jedinu ocenu :D...on voli Majkla. Kad je video da držim Majkla na desktopu, čovek se oduševio :D čak me i zove Majkl...kad me prozove...:D hahha i za Janet je rekao da je riba :D a čovek ima 50 nešto godina...žešći je zaebant..svi su ga nazivali pedofilom i ranije, a kad je prokomentarisao Majlkla sa mog kompa svi su mu se smejali i rekli da su ista sorta...on naravno nije ukapirao jer zna da nije pedofil :(

pozdravi ga od mene :D
 
Naravno, suzika ;) Ja njega najviše gotivim od svih budala profesora...čovek je od samog početka ukapirao kako sve funkicioniše kod mene...Majkl i Majkl, samo Majkl :D....žešće sam mu zahvalna što me zove Majkl...au :D znaš i sama kako je lepo kad te neko tako zove :D Majkl Radovanović hahah
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top