Majka i otac dečaka-ubice iz Ribnikara sutra na OpTuŽeNiČkoj klupi: Sinu omogućili lak pristup oružju kojim je ubio đake

Sensei

Master
Moderator
Poruka
67.620
U Višem sudu u Beogradu sutra bi trebalo da počne suđenje roditeljima dečaka-ubice, koji je 3. maja prošle godine u OŠ "Vladislav Ribnikar" na Vračaru, pucajući iz očevog pištolja, ubio devetoro učenika i radnika obezbeđenja škole, a šest osoba ranio.

Ocu se na teret stavlja krivično delo teška dela protiv opšte sigurnosti, dok je majka optužena zbog krivičnog dela nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja.

izvor
1706465567879.png


Dugo su čekali, ali pravda je dostižna.
 
U Višem sudu u Beogradu sutra bi trebalo da počne suđenje roditeljima dečaka-ubice, koji je 3. maja prošle godine u OŠ "Vladislav Ribnikar" na Vračaru, pucajući iz očevog pištolja, ubio devetoro učenika i radnika obezbeđenja škole, a šest osoba ranio.

Ocu se na teret stavlja krivično delo teška dela protiv opšte sigurnosti, dok je majka optužena zbog krivičnog dela nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja.

izvor
Pogledajte prilog 1489978

Dugo su čekali, ali pravda je dostižna.
ako vasington za ovo sazna, eto nam sankcije.
 
nisu direktno ucestvovali u toj radnji.Njegov um,niko nije mogao da procita.Mora i on sam da snosi posledice.Koknuo bih ja to bez sudjenja.
to u normalnijim zemljama nadju da je izvrsio samoubistvo.
Citao sam malo komentare roditelja, ne znam sta oni ocekuju od roditelja ubice.
Misle da ce im doneti neku katarzu ako ovi kukaju na sav glas sto je njihov sin ubio neku decu?
 
to u normalnijim zemljama nadju da je izvrsio samoubistvo.
Citao sam malo komentare roditelja, ne znam sta oni ocekuju od roditelja ubice.
Misle da ce im doneti neku katarzu ako ovi kukaju na sav glas sto je njihov sin ubio neku decu?
Dace pouku drugoj deci,ako im dodje nesto slicno,da oni sami nece odgovarati,vec njihovi roditelji.To je skroz pogresno.Ne mogu uvek roditelji procitati,sta se kuva u decijim glavama.Ovo je pripremano i to sa velikom namerom,koju je ispunio.Treba da odgovara kao punoletan.
 

Back
Top