Majka i kcerka

Nemam ćerku i ne znam kako je vaspitavati žensko dete, za sinove znam da njihov pubertet nisam ni osetila.
Bili su usmereni na sve tehničke inovacije što ih je, na svu sreću, i zanimalo. Dodatno su bavili sportom, muzikom.Prošlo je bezbolno.

Moja majka je verovatno pucala po šavovima od mojih bubica i svojeglavosti. :lol:

Bila sam dobro dete, nisam im zadavala brige osim što sam bila svoja 🤭
Moj najbolji drug i prijatelj, verni slušalac, neko u koga sam imala neograničeno poverenje i podršku - otac naše dece.

Sa sinovima je sve jednostavnije. Kad se krene od kupovine patika pa na dalje.
zato ja i volim što imam sinove, ne znam kako bih se izborila sa stalnim nezadovoljstvom u vezi sa izgledom, (bar ja tako zamišljam ž, pubertet
valjda što sam i ja takva bila, bio je period kad mi je smetalo sve i svašta, sećam se da sam našla neku rupu na glavi i žalila se ocu, on mi reko da ga ostavim na miru više.

zato ja i volim što imam sinove, ne znam kako bih se izborila sa stalnim nezadovoljstvom u vezi sa izgledom, (bar ja tako zamišljam ž, pubertet
valjda što sam i ja takva bila, bio je period kad mi je smetalo sve i svašta, sećam se da sam našla neku rupu na glavi i žalila se ocu, on mi reko da ga ostavim na miru više.
Lijepo je imati oboje ,volim sto je kod mene tako.

Ма, ћерке су крвопијице мале, то кад се увуче под кожу :heart:
Мада, ово моје је мало рогато, уме да боде...и нека.

Back