Maduro - ISKLJUCENJE STRUJE KAO GENERALNA PROBA DRZAVNOG UDARA!

Aha i valjaju Amerikancima kokain u ogromnim kolicinama. Pa oni ce da izdrogiraju cele SAD za koju godinu! Nema spasa Amerikancima!

Moj prijaltelj, jedan cuveni meksicki fotograf i u neku ruku svetski putnik kome sam posalo 2 litra rakije , vrh klasa, poslao mi isto domaca radinost - 2 litra tekile :D

A amerima... sta salju mekisikanci? pa ... koka :D
 
U svakom slucaju u Venecueli je po mojim predvidjanjima, pri tom ne mislim na ovu sabotazu, nego neke globalnije stvari koje su itekako bitne...

A da.. imam neka skorija poznanstva odatle.. ;)

- - - - - - - - - -



Idu u svoju zemlju koju su im imperijalisti oduzeli... sta ima tu cudno.. i ima da je povrate..

Da, realno na teritoriju Severne Amerike mnogo vece pravo imaju starosedeoci iz Latinske Amerike, nego kolonisti iz Engleske, Nemacke
 
Da, realno na teritoriju Severne Amerike mnogo vece pravo imaju starosedeoci iz Latinske Amerike, nego kolonisti iz Engleske, Nemacke

Meksiko 1845. a pre toga je bio i veci

Mapa_Mexico_1845.PNG
 
Sa mesta dogadjaja:

Nije to rekao Maduro.

Maduro je rekao da je veliki kvar na mrezi nastao zbog SABOTAZE, jer navodno stranci hoce da sruse chavizam u Venecueli.

Pre nedelju dana je pricao da hoce da ga ubiju imperijalisti.

narednice blajbi, pa vi ste strugnuli preko pola sveta ?

kako ce sad one lepe venecuelanke da se vide po mraku, moraces sve na pipanje da radis ... c,c,c, sta ti je zivot. :super:
 
Osim toga i ovo je bitno!

Latinska Amerika: Od 33 zemlje, 21 nije priznala Kosovo

http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/politika/aktuelno.289.html:443998-Latinska-Amerika-Od-33-zemlje-21-nije-priznala-Kosovo

22 drzave Latinske Amerikenisu popustile pod Americkim pritiscima da priznaju nezavisno KiM.

Znaci 22 ne zarezuju Ameriku ni 2% bez obzira na sce ucene i pretnje koje su imale.

Meksiko i Venecuela nisu ...

Peru i narko kartel od drzave Kolumbija - jesu
 
Truju ih truju i sto je najvaznije to je drzavna politika Latinoamerickih zemalja. Njihov najveci i najprofitabilniji izvoz u SAD je izvoz droge!

I Kastro im izvezao 1980. (cini mi se) oko 115.000 krimosa... pa film Scarface je baziran na tome :D

Moja zelja je da im izvezemo sve shipose na istocnu obalu .. bila bi, sreca, sreca, radost :D
 
Nego, hoce li ovaj Maduro uspeti da se odrzi na vlasti i da li ce se braniti silom ako Amerikanci pokusaju da ga svrgnu po arapskom scenariju?

Ne znam.. ali narod tamo ne mirise Amere.. a imaju 150 godisnje iskustvo sa tom tzv, nacijom.. razbojnika i secikesa..

Bio je jedan pokusaj svrgavanja Chaveza po scenariju arapskih proleca 2002. pa se neslavno zavrsio... to ona pobegulja Blajbi
koji je verovatno imao neko ucesce u tome moze na iz prve ruke reci..
 
Poslednja izmena:
A Blajbinger sa ica mesta tvrdi kako narod tamo skoro pa obozava Amerikance!

Dopunjeno

Ne znam.. ali narod tamo ne mirise Amere.. a imaju 150 godisnje iskustvo sa tom tzv, nacijom.. razbojnika i secikesa..

Bio je jedan pokusaj svrgavanja Chaveza po scenariju arapskih proleca 2002. pa se neslavno zavrsio... to ona pobegulja Blajbi
koji je verovatno imao neko ucesce u tome moze na iz prve ruke reci..

Sto hocu reci da je on verovatno na prikriven nacin pokusavao da srusi Chaveza... ali lukav je pa nije strcao..
 
Zvanicna vlast u Venecueli smatra Ameriku za najveceg imperijalistu koja hoce da srusi chavizam nasilnim putem.

I bez Amerike chavizam bez Caveza ce teko opstati u Venecueli.

Cavez je bio IZUZETNA LICNOST, dok Maduro to - nije.

Izuzetna licnost je izabrala Madura za naslednika. Ako si protiv Madura, ti si protiv Caveza. Izdajnice. Sad cu ponovo da zovem SEBIN da ti ocita bukvicu!
 

Back
Top