lutka sa naslovne strane

Moji momci se najcesce i ne svidjaju mojim drugaricama,kazu da mi je ukus ocajan....
I ne hvalim se.....al mi jako prija kad prodjemo ulicom i ljudi gledaju u nas,jos bolje kad me slucajne prolaznice ljubomorno posmatraju.....
 
heh , ja se nikad nehvalim svojom devojkom , cak mi se desilo 2-3 puta u gradu da se pokacim i pobijem kad neki lik dobaci ili onako gleda u fazonu sta ces ti sa tom devojkom, ljubomoran sam (verovatno i nije toliko dobro ali jbg radim na tome :)
 
MELLZINJA:
Naravno da si sa nekim dechkom zbog njegovih celokupnih kvaliteta(karaktera,josh ako je zabavan,ukusa,stila)...Nije poenta da budesh sa extra zgodnim,prelepim likom ako se iz njega samog nazire njegova glupost,zar ne?Mozda za neko trenutno zadovoljenje,vezu od nedelju dana... :smile:
Ali kao shto i sama znash danas je ochigledno presudan fizichki izgled,zar ne?


Pa ne znam.....zao mi je ali moja iskustva nisu takva. Ocigledno zivim van "normalnog" sveta. Ako je povrsno normalno? Tako barem ti kazes....
Ja prva nisam lepotica, a opet nikad nisam imala frku da nadjem decka.....dakle ne bih se slozila da je presudan.
To prvo...
Drugo, ako ti je neko drag kao osoba, ako se prvo zaljubis u njegovu unutrasnju lepotu, moze biti ruzan kao ork tebi ce biti lep. Lepota dolazi iznutra.
Poznajem ljude savrsene lepote...jednostavno oni su divni, pravilnih crta lica, fantasticnog tela....ali su prazni. I ruzni su jer nemaju nista da ponude osim svog tela ili savrsenog profila.
Tako da ta teorija o presudnosti fizickog izgleda pada u vodu...........
 
wild_child:
Pa ne znam.....zao mi je ali moja iskustva nisu takva. Ocigledno zivim van "normalnog" sveta. Ako je povrsno normalno? Tako barem ti kazes....
Ja prva nisam lepotica, a opet nikad nisam imala frku da nadjem decka.....dakle ne bih se slozila da je presudan.
To prvo...
Drugo, ako ti je neko drag kao osoba, ako se prvo zaljubis u njegovu unutrasnju lepotu, moze biti ruzan kao ork tebi ce biti lep. Lepota dolazi iznutra.
Poznajem ljude savrsene lepote...jednostavno oni su divni, pravilnih crta lica, fantasticnog tela....ali su prazni. I ruzni su jer nemaju nista da ponude osim svog tela ili savrsenog profila.
Tako da ta teorija o presudnosti fizickog izgleda pada u vodu...........
Sasvim se slazem !
 
i ja se slazhem, al ono... lakshe malo.... da mi devojka bude ruzhna kao ork a ja da budem zaljubljen u njenu unutrashnju lepotu? jest' pa da mi treba tri kile vijagre da bih se napalio na nju. garant. necjemo sad iz jedne krajnosti u drugu. fizichki izgled korespondira sa 'unutrashnjim'. i samim tim je on relativna kategorija. i ne zaboravimo faktor posmatranja i dozhivljaja - lepota je u oku posmatracha i te fore.

i da odgovorim na temu...... da, seva mi paja da shetam ribu i da je pokazujem. a narochito da budem ponosan na nju. kad bude tako bilo iznajmicju fijaker pa cju je vozati po gradu. 'nako da nas svi vide ..... jeeeee
586.gif
 

Back
Top