Ludaci ili Ustase ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

al bundy

Legenda
Poruka
64.021
ISTRA polako postaje jedna od najpoželjnijih destinacija za zabavu zahvaljujući novootvorenom klubu Jimmy Woo koji svake večeri privlači velik broj zvijezda i zvjezdica s hrvatskog, ali i inozemnog sportskog i estradnog neba. Smješten uz teniske terene, u srcu bajkovite lagune Stella Maris, klub je već sad postao nezaobilazno mjesto svjetskih imena glazbene klupske scene. Što se samog imena tiče, Jimmy Woo je bio tajni agent u popularnoj seriji Yellow Claw.

Zarazni klupski ritmovi uz šarene osvježavajuće koktele privukli su i srpskog tenisača Novaka Đokovića koji se zabavljao u društvu svog kolege Nikolaja Davidenka te sportske novinarke HRT-a Mirne Zidarić. U novu meku vruće ljetne zabave dohrlio je i Igor Štimac sa svojim sinom Lukom.

Legenda svjetskog skijanja, veteran Alberto Tomba došao je u društvu Mirele Ališić. Zvijezda domaće serije "Bitange i princeze", Rene Bitorajac mogao se vidjeti kako ćaska u društvu Borisa Mirkovića. Izbornik Davis Cup i Fed Cup reprezentacije, Goran Prpić došao je sa svojom suprugom. Kod samog šanka našla se i manekenka Kristina Lumbar sa skupinom prijateljica.

http://www.index.hr/xmag/clanak/tko...oo-poput-magneta-privlaci-poznate/444342.aspx
Otvoren sam za sve vrste zabave"

Ipak, ponešto smo uspjeli doznati. Kako se u zadnje vrijeme šuška o glazbenoj suradnji hip-hop Karlovića i Đokovića, iskoristili smo trenutak s teniskim asom da ga upitamo za to. ""Čuo sam da se o tome priča, mi smo se zapravo zezali na taj račun. Znam da je Ivo veliki zaljubljenik u tu vrstu glazbe i da je on sam napravio nekoliko pjesama. Karlović je vrlo duhovit dečko i moj veliki prijatelj. Tko zna, ja sam otvoren za sve vrste zabave. Možda jednom nešto napravimo skupa", ispričao je.

http://www.index.hr/clanak.aspx?id=444255



Nes ti izdaje ,tuge ,cemera i jada :evil: Nole Srbenda se provodi po tzv. Hrvatskoj i sunca se na njihovom krvavom suncu i ozderava u njihovim koljackim nocnim klubovima
a isto i moj idol iz mladosti Alberto Tomba ostavlja solde u toj genocidnoj tvorevini :sad2:
Posto je strucni konzilijum forumskih akademika i geneticara , te turistickih magova vec ustanovio da u tzv. Hrvatsku idu samo budale ,ili ustase u dusi koje su rodbinski vezane sa tom ... da ne kazem drzavom , sta su po vama Djokovic i Tomba ?
Jel su u pitanju perfidni anti srpski ljubitelji Hrvata koji tamo letuju namerno da bi zabijali prst u oko vasklolikom srpskom pucanstvu i nejaci (i to bas oko godisnjice Oluje ,jel slucajno ?)
ili su oni samo naivne budaletine koje su nasele na jezuitski lukavu vatikansku propagandu , dok se samo jedno jutro ne probude u nekoj jami na plazi ?:think:
ps ovaj jos i hvali Hrvata :eek:, izvesnog Karlovica ,a garant ga nije ni ispitao sta mu je deda radio pre 60 i kusur godina :evil: sta reci ,a ne zaplakati :sad2:
 
Nes ti izdaje ,tuge ,cemera i jada :evil: Nole Srbenda se provodi po tzv. Hrvatskoj i sunca se na njihovom krvavom suncu i ozderava u njihovim koljackim nocnim klubovima
a isto i moj idol iz mladosti Alberto Tomba ostavlja solde u toj genocidnoj tvorevini :sad2:
Posto je strucni konzilijum forumskih akademika i geneticara , te turistickih magova vec ustanovio da u tzv. Hrvatsku idu samo budale ,ili ustase u dusi koje su rodbinski vezane sa tom ... da ne kazem drzavom , sta su po vama Djokovic i Tomba ?
Jel su u pitanju perfidni anti srpski ljubitelji Hrvata koji tamo letuju namerno da bi zabijali prst u oko vasklolikom srpskom pucanstvu i nejaci (i to bas oko godisnjice Oluje ,jel slucajno ?)
ili su oni samo naivne budaletine koje su nasele na jezuitski lukavu vatikansku propagandu , dok se samo jedno jutro ne probude u nekoj jami na plazi ?:think:
ps ovaj jos i hvali Hrvata :eek:, izvesnog Karlovica ,a garant ga nije ni ispitao sta mu je deda radio pre 60 i kusur godina :evil: sta reci ,a ne zaplakati :sad2:

Prestrašno! :sad2: Zna li se možda da li će zli ustaše pokatoličiti Noleta "Kosovo is Serbia" Đokovića? :eek:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top