Lud zbunjenog

Natasa Kandic se deklarisala kao Srpkinja, rodjena je u Srbiji, a bila je na svecanoj sednici kada je Kosovo proglasilo nezavisnost. Niko joj nista nije rekao, naprotiv.

Bio sam na Kosovu i razgovarao sam sa vise Albanaca nego sto ti mozes da pojmis, znaj da zaista nisi upravu kad im dajes ove ljudozderske kvalifikacije.

Pa ne kazem ja da su svi takvi... Ali da si rodjen tamo, da si probao da zivish tamo... Kad' tad' bi naleteo na ljudozdera, ali pravog. Lako ti je otici jednom, dvaput... Je*esh to. Idi pa zivi tamo, ako mislish da bi bio siguran.
 
Pa naravno, ko da radi za džabe, najbolje je neko kada je Srbin/anti Srbin po zanimanju :) Idi među tvoje Šipke dolje, pa se mazite...
Tim svojim riječima kršiš i sam Ustav Srbije, a to je na forumu zabranjeno, a inače može i u zatvor da se ide...
 
Pa naravno, ko da radi za džabe, najbolje je neko kada je Srbin/anti Srbin po zanimanju :) Idi među tvoje Šipke dolje, pa se mazite...
Tim svojim riječima kršiš i sam Ustav Srbije, a to je na forumu zabranjeno, a inače može i u zatvor da se ide...

Gde sam pozvao na krsenje Ustava? Po Ustavu nije zabranjeno misliti ni izgovarati da ste za nezavisnost dela Srbije. Po Ustavu je zabranjeno licno doprinositi tome.
 
Shutz je zapalio... Oterali ste ga. :sad2: E, tako bi se proveo i na Kosmetu. :lol:

Neeee........tamo bi ga okinuli od batina,ako ne i ubili

Banacanin je obican pacenik,ne moze da dobije paznju u Rl koju ovde dobija izjasnjavanjem da je za nezavisni KIM(na kojem nije ni bio),mali je parazit koga mama i tata idolizuju(a i to je pod znakom pitanja:think::lol:).........mali ifsrustrirani debeljko koga svi zajebavaju i koji svrsava kad ga citirate........:)

Kratka analiza!:lol::hvala:

ps-posvetite mu malo paznje sa vremena na vreme;)
 
Neeee........tamo bi ga okinuli od batina,ako ne i ubili

Banacanin je obican pacenik,ne moze da dobije paznju u Rl koju ovde dobija izjasnjavanjem da je za nezavisni KIM(na kojem nije ni bio),mali je parazit koga mama i tata idolizuju(a i to je pod znakom pitanja:think::lol:).........mali ifsrustrirani debeljko koga svi zajebavaju i koji svrsava kad ga citirate........:)

Kratka analiza!:lol::hvala:

ps-posvetite mu malo paznje sa vremena na vreme;)

Moguce, moguce... :lol: 'Ajde hocemo... Humanitarni rad, zdravstvene usluge... Ovo, ono. :mrgreen:
 

Back
Top