Lovacke price

Gazdarica:
I jesam, ali ste odustali, jer je izazov koji vam je ponudjen, bio preveliki izazov za vas... :twisted:

Gospođo, nemojte pričati koješta... uplašili ste se da vas ne otkinem od seksa i odustali ste od sastanka... bojali ste se da niste dorasli za jedno pravo kresanje s 'vakim delijom... sve što ste probali u životu bilo je tek prckanje i jebuckanje, a ovde bi vašu palubu čekao jedan dobar, veliki torpedo... dakle, mogu vas samo utešiti da vam je strah bio opravdan... :lol:
 
Zmaj_Svevlad:
Đetiću, ako povališ ovu napaljenu matorku, oprostiću ti otcepljenje... 8-)
Eh, elaborirati bih mogao štošta u prilog njene vižljavosti, koketne profilisanosti, otmenosti, pomalo nedokučive ženske vrline i... što sve skupa znači da od matorke ostaje samo napaljena. :-P :lol:


Naš je problem što joj nijesmo interesna sfera, vlaTko! :-D
Mada, s obzirom na permanentno dahtanje da se zakači nekoj snaši umjesto brushaltera, previše je to za moj mali konvencionalni mozak i srculence 8-)
 
није ми само јасно како си дошао до закључка да немамо добар секс код куће?
ми само волимо да шврљамо.
и не мешај бабе и жабе, него скидај гаће:lol:
само скрећеш тему..ц.ц.ц.ц.ц
 
Zmaj_Svevlad:
Onda mi Đetiću ti nijesi jasan, jer tvoji odgovori ne upućuju na neko posebno poznanstvo s dotičnom gospođom... sumnjiv si mi ka da si sa Cetinja...
Gazdinka niti treba advokate niti u meni vidi ikakvu poštapalicu za veličanje njezinog lika i djela (crkla, kad je ćorava :lol: ) ali suJmam da je neudata frajla gospođa a ne g-đica. 8-) Tako da te je nešto opasno distanciralo od međunožja joj njenog, čim je tako oslovljavaš. ;-)


I, nemaj dileme i sumnje u mene, 'leba ti iliti kruVa, ne bih oprostio uvaženoj moderatorki, samo li nas izoluju četiri zida! :idea: Četvorotočkaša mi moga okasnilog! :mrgreen:
 
pajamaca:
није ми само јасно како си дошао до закључка да немамо добар секс код куће?
ми само волимо да шврљамо.
и не мешај бабе и жабе, него скидај гаће:lol:
само скрећеш тему..ц.ц.ц.ц.ц

Žena koja švrlja ima muža-puža... šta drugo kazati... još su stari Rimljani kazali:"Bonus phalus pax in domus." Nemate vi dobar seks, čim švrljate... no, zato ima nas koji mastimo yaya na tuđim ženama, a to je posebna poslastica, moram da priznam... naravno, ako gospođa ima manje od 45 godina... ma i to zavisi, ima dobrih i sa 55, a loših sa 25... :lol:
 
AcaBg82:
Sta mislite o likovima koji vecito pricaju locacke price.

"Dosla meni riba i pitala me da je karam"

"Ja sam najveci ***** evo vidis ovu juce sam je..."

Znate vec takozvane lovacke price.
A najbolje kada se neki primitivac nadje da vas uplete u tu pricu a vi znate da jedino sto je od vas dobio bio je telefonski poziv( ili je on mene zvao?) ....pa to ne da je smesno to je zalosno, jadno...ima li neko bolju rec za to? A jos uvek ne znam zasto to rade????
 

Back
Top