LOTR fan club

Evo slika ovu prvu povecajte u acedesi,da vidite detaljno
 

Prilozi

  • lotr.jpg
    lotr.jpg
    10,6 KB · Pregleda: 34
  • warg.jpg
    warg.jpg
    9,1 KB · Pregleda: 33
Ma idi bre Tomi....i ovako male su u losoj rezoluciji...jesi ti probao da ih uvecas u ACDSee-u?
Dobijes bas fine velike kockice nicega...
Slikaj svoje figurice i postuj ih na forumu,imas moj primer...
...ja sam pazario jos 4 komada pa cu da ih slikam ovih dana...prelivaju mi police...hehehe...
 
Mae dú mellon hír echor

Evo malo zabave ( meni je bar bilo smesno kada sam procitala, za vas ne znam) sa jednog sajta:

"J.R.R. Tolkien

Famous director, author, actor, politician, biologist and hockey player (as well as frequent mentor to Batman's younger cousin Manbat), J.R.R. Tolkien is the historian who discovered that the true history of the earth was being covered up by the world's governments, who did not want the general population to know of the existence of dragons, elves, hobbits, magic, etc, in order to maintain control over their people.

His most famous work to date was adapting Peter Jackson's great Lord of the Rings trilogy to the big screen. His direction, and portrayals of Gollum and Smeagol earned him several Oscars.

J.R.R.Tolkien stands for "Jolly Red Riding Tolkien". "


barbalbero.jpg

Ovakav Ent bi mi se vise svideo, tako sam ih i zamisljala, oni u filmu su mi prezgoljavi za neka tako prastara bica.
 
Nikako kraj, nema kraja. Nego su se izgleda chlanovi malo ulenjili pa zapustili prostorije kluba. :-P

Evo i ja se upisujem, da klubu malo podignem reiting :D


Draguljče:
Mae dú mellon hír echor

Evo malo zabave ( meni je bar bilo smesno kada sam procitala, za vas ne znam) sa jednog sajta:

"J.R.R. Tolkien

Famous director, author, actor, politician, biologist and hockey player (as well as frequent mentor to Batman's younger cousin Manbat), J.R.R. Tolkien is the historian who discovered that the true history of the earth was being covered up by the world's governments, who did not want the general population to know of the existence of dragons, elves, hobbits, magic, etc, in order to maintain control over their people.

His most famous work to date was adapting Peter Jackson's great Lord of the Rings trilogy to the big screen. His direction, and portrayals of Gollum and Smeagol earned him several Oscars.

J.R.R.Tolkien stands for "Jolly Red Riding Tolkien". "

Pa ovo mi bash i nije smeshno :-? Chak naprotiv, vrlo mi je bezveze, praviti fore i zezati se na njegov rachun - bezveze :-?

Draguljče:
Ovakav Ent bi mi se vise svideo, tako sam ih i zamisljala, oni u filmu su mi prezgoljavi za neka tako prastara bica.

Ovaj Ent jeste super, ali kako zamishljash da se ovaj digne i prikljuchi se marshu Enta? :D To bi vec bilo malo teze :-P
Oni u filmu jesu mozda zgoljavi, ali su zato pokretniji i agilniji, i zato je Saruman zavshio karijeru. :)
 
ajd ljudi kako vas nije sramota.. daj zivnite maloo!
niko nista ne pise, prica. pa zar ste to svi pomrli!?
ev vako jedna tema dovoljno isfurana ali ipak se moze pricat o njoj
"odstupanje radnje filma od radnje knjige gospodar prstenova" znam da ih ima hiljadu, pa zato navalite. !!!
 
Aras:
ajd ljudi kako vas nije sramota.. daj zivnite maloo!
niko nista ne pise, prica. pa zar ste to svi pomrli!?
ev vako jedna tema dovoljno isfurana ali ipak se moze pricat o njoj
"odstupanje radnje filma od radnje knjige gospodar prstenova" znam da ih ima hiljadu, pa zato navalite. !!!

Za pocetak,nema Toma Bombadila...mada prilikom prvog gledanja druzine nisam ni primetio.
Kao drugo,lik Arwen je znacajno prosiren u odnosu na knjigu.

Toliko za sada.
 
Do you have more pictures like this?
Ajd da se ne pravimo englezi, moze li jos koja slicica, mada ja jos cekam onu obecanu policu sa knjigama!!!
(mislim ne cekam policu, nego sliku police da pojasnim)
 

Back
Top