Quantcast

LOTR fan club

markoimarijana

Zainteresovan član
Poruka
496
3. deo traje preko 4 sata... a prva dva preko 3h...
ovo su filmovi u kojima sam najvise uzivao... retko kada mi film drzi paznju celih 1.30, ali ovde je svaki deo to uspeo bolje nego bilo koji drugi film...

Pa sta si mislio,kako je Gospodar Prstenova dobio 11 oskara.
Film nad filmovima.
Sad ostali pokusavaju nesto kao da dostignu LOTR ali do toga ce doci sutra(malo).

Fanatic_Kv

Primećen član
Poruka
860
Sto se tice uloge Gandalfa u filmu jos uvek se nista ne zna! Ali bitno je da je Elijah Wood izjavio da ce da glumi u Hobbitu ako ga budu zvali! Samo mi jos on fali da pekmezi i u hobbitu (samo se nadam da nece da zovu i Sam-a jer ce onda pola filma da prodje u fazonu "Oh Sam", pa 5 min. kasnije Oh Sam... Inace koji ce im ..... Frodo u hobbit-u?
A sto se tice prethodnog posta - zaista jeste li primetili da je svaki drugi film ekranizacija nekog fantasy romana. posle Zlatnog kompasa izlazi Spiderwick Chronicles, drugi deo Narnije a tek pogledajte naslove od pre... Covek bi pomislio da se samo romani ekranizuju....

Poruka
66.536
Sto se tice uloge Gandalfa u filmu jos uvek se nista ne zna! Ali bitno je da je Elijah Wood izjavio da ce da glumi u Hobbitu ako ga budu zvali! Samo mi jos on fali da pekmezi i u hobbitu (samo se nadam da nece da zovu i Sam-a jer ce onda pola filma da prodje u fazonu "Oh Sam", pa 5 min. kasnije Oh Sam... Inace koji ce im ..... Frodo u hobbit-u?
A sto se tice prethodnog posta - zaista jeste li primetili da je svaki drugi film ekranizacija nekog fantasy romana. posle Zlatnog kompasa izlazi Spiderwick Chronicles, drugi deo Narnije a tek pogledajte naslove od pre... Covek bi pomislio da se samo romani ekranizuju....

Kako da se još uvijek ništa ne zna??? Pa ser Ian Mekkelen je sam rekao da će on nesumnjivo igrati Gandalfa. z;) On je jedan od tri glumca koji su za sada potpisali ugovor...

Mislim da govoriš o Bilbu Baginsu...Ianu Holmu je ponuđena uloga, ali zaista se ništa ne zna...

Miley

Zainteresovan član
Poruka
133
A jel ste gledali produzene verzije LOTR-a? Svaka verzija je produzena po 45 min! Stvarno su odlicne!!!
:ok:

Ja sam 2. i 3. Koliko se secam scena kada Legolas i Gimli piju se uopste ne pojavljuje u originalnoj verziji, a po mom mosljenju to je najsmesnija scena u celoj triologijiz:hm: z:lol:

Poslednja izmena:
stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.