Lost / Izgubljeni

Omiljeni lik u Izgubljenima mi je

  • Dzek Separd

  • Dzon Lok

  • Dzejkob

  • Daniel Faradej

  • Ben Lajnus

  • Sajid Dzara

  • Kejt Ostin

  • Hugo Rejes ''Harli''

  • Dzejms Ford ''Sojer''

  • Richard Alpert

  • Dezmond Hjum

  • Dzulijet Burk

  • Majls Strom

  • Carls Vidmor

  • neko drugi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Да ли је Џон лагао Џеку у алтернативној стварности, или стварно у њој има добар однос са оцем, није му отац украо бубрег, а он јадник опет завршио у колицима на исти начин. :sad2: :sad2: Е јеебем ти такву судбину!

Такође како то да је ова бомба у подморници експлодирала, док онај динамит пре пар епизодаа није, ако је тачно да кандидати не могу погинути, као што мисли Џек? Да ли можда да Сојер није извлачио оне жице, да је послушао Џека, онај експлозив не би ни експлодирао?
 
Да ли је Џон лагао Џеку у алтернативној стварности, или стварно у њој има добар однос са оцем, није му отац украо бубрег, а он јадник опет завршио у колицима на исти начин. :sad2: :sad2: Е јеебем ти такву судбину!

Такође како то да је ова бомба у подморници експлодирала, док онај динамит пре пар епизодаа није, ако је тачно да кандидати не могу погинути, као што мисли Џек? Да ли можда да Сојер није извлачио оне жице, да је послушао Џека, онај експлозив не би ни експлодирао?
To sam upravo i ja mislio,mozda je Dzek postao glavni kandidat i samo on ne moze poginuti...Sajid je ubio sebe onim potezom,da li je on stvarno mrtav?
MIB nije direktan posrednik u ubistvu,on je samo postavio bombu,a ostali su se podavili,znaci da na taj on moze da ubije kandidate...Samo ne znam kako ce pokusati da ubije prezivele,kako je najavio na kraju epizode,posto sada to mora da bude direktno...Avion je ispao iz kombinacije...
 
Да ли је Џон лагао Џеку у алтернативној стварности, или стварно у њој има добар однос са оцем, није му отац украо бубрег, а он јадник опет завршио у колицима на исти начин. :sad2: :sad2: Е јеебем ти такву судбину!
Ne. Prvo, zašto bi onda Kuper bio biljka, i zašto bi Lok lagao?!

Drugo, jasno je da je poenta flashsideways stvarnosti da je drugačija, ali ima neke dodirne tačke sa onom drugom (prvom)...

Na pr. u originalnoj stvarnosti je Lokov otac povredio Loka, u FS je obrnuto
U originalnoj stvarnosti je pad aviona vratio Loku sposobnost hoda, u FS je zbog pada aviona ostao paralizovan
U originalnoj stvarnosti je Lok želeo da ima dobar odnos sa ocem, u FS ga je imao, ali je to izgubio zbog avionske nesreće.

Slično je i sa ostalima koji su u FS dobili ono što su najviše želeli ili šta su mislili da žele - Dezmond je mislio da želi odobravanje Peninog oca, a u stvari je samo želeo Peni, Saidu se ostvarila želja da Nađa bude živa, ali ona nije sa njim već sa njegovim bratom, itd.
 
Ne. Prvo, zašto bi onda Kuper bio biljka, i zašto bi Lok lagao?!

Drugo, jasno je da je poenta flashsideways stvarnosti da je drugačija, ali ima neke dodirne tačke sa onom drugom (prvom)...

Na pr. u originalnoj stvarnosti je Lokov otac povredio Loka, u FS je obrnuto
U originalnoj stvarnosti je pad aviona vratio Loku sposobnost hoda, u FS je zbog pada aviona ostao paralizovan
U originalnoj stvarnosti je Lok želeo da ima dobar odnos sa ocem, u FS ga je imao, ali je to izgubio zbog avionske nesreće.

Slično je i sa ostalima koji su u FS dobili ono što su najviše želeli ili šta su mislili da žele - Dezmond je mislio da želi odobravanje Peninog oca, a u stvari je samo želeo Peni, Saidu se ostvarila želja da Nađa bude živa, ali ona nije sa njim već sa njegovim bratom, itd.

***...svaka cast bas si to lepo pohvatala, mislim da je prilicno bitno, iako nisam obracao paznju na te suprotnosti
 
peta je bila odugovlačenje, a šesta je besmislena
ukratko :)

obe su loše, ali teže pada to što je šesta loša, jer me nekako čini da se osećam "ovcom za šišanje"
posle toliko uloženog vremena

ne lupaj sve su dobre, ajde reci koja je sustinska razlika izmedju zadnje dve i ostalih kad ti se ne svidjaju mozda putovanja kroz vreme u 5-toj (meni je to bilo bas super), ili ova paralelna realnost u 6-toj (to je i meni malo sranje) ali valjda ce da sklepaju na kraju kako treba...
 
ne lupaj sve su dobre, ajde reci koja je sustinska razlika izmedju zadnje dve i ostalih kad ti se ne svidjaju mozda putovanja kroz vreme u 5-toj (meni je to bilo bas super), ili ova paralelna realnost u 6-toj (to je i meni malo sranje) ali valjda ce da sklepaju na kraju kako treba...

Ма супер је Лост у свим епизодама али треба поседовати специфичну интелигенцију и афинитет за такве ствари да би их могао разумети и уживати у њима.
 
mene zanima odakle Widmoru lista kandidata..
i zasto je pomagao Locku, kada je ovaj otisao sa ostrva
ako je znao sta ce da se desi..
i ko je sabotirao avion..
..da li je muzicka kutija koju je Claire dobila u nasledstvu
identicna kutiji koju je Rousseau imala na ostrvu?
cini mi se da je FLock istinski zeleo da spreci Claire
da udje u podmornicu..
mada verovatno jer mu treba neko drugi da umesto njega ubije..
npr Desmonda..
jos ne verujem da ce uskoro kraj..
ali verujem da najvece iznenadjenje i preokret..cuvaju za finale..
mada ne mogu reci da ga jedva cekam :(
 
Шта је са Ричардом, Беном и Мајлсом, већ дуго их нема.

E da to sam se i ja zapitao u jednom trenutku... :)

mene zanima odakle Widmoru lista kandidata..
i zasto je pomagao Locku, kada je ovaj otisao sa ostrva

Ee to je pitanje... :think:

..da li je muzicka kutija koju je Claire dobila u nasledstvu
identicna kutiji koju je Rousseau imala na ostrvu?

Mislim da nije, ona je imala balerinu, ali ona pesmica koja je svirala iz kutije je ona koju je Kler pevala, i trazila od onih ljudi koju su hteli da usvoje njenu bebu da pevaju.
 
Tvoj nick je objasnio sve :lol:

Ozbiljno pitam, nemogu se setim, samo su mi se izbrisali iz memorije ?

Добро ти је човек рекао, у једној епизоди чини ми се 5те сезоне су се појавили, напаравили су колибу недалеко од плаже на којој су сви првобитно били смештени и одлучили су ту да проведу цео живот. Е сад да ли гаје козе, нешто се не сећам.
 
Добро ти је човек рекао, у једној епизоди чини ми се 5те сезоне су се појавили, напаравили су колибу недалеко од плаже на којој су сви првобитно били смештени и одлучили су ту да проведу цео живот. Е сад да ли гаје козе, нешто се не сећам.

Aham, ja mislio bilo mu dosadno pa se :tease:

Znaci oni su jos na ostrvu, kako li se niko nesretne sa njima...
 
verovatno se misli na to sto je 23. maj nedelja, a ne utorak. valjda nisu mogli da nadju slobodna 2 i po sata utorkom :P
inace, i meni smeta sto je Ben, jedan od najjacih likova onako izmanipulisan i gurnut sa strane (mozda se glumac nesto zamerio scenaristima).
predpostavljam da mozemo ocekivati neki finalni obracun izmedju njega i Widmora, bezveze bi bilo da se stari drugari ni ne sretnu.
 
Poslednja izmena:

Back
Top