Lost / Izgubljeni

Omiljeni lik u Izgubljenima mi je

  • Dzek Separd

  • Dzon Lok

  • Dzejkob

  • Daniel Faradej

  • Ben Lajnus

  • Sajid Dzara

  • Kejt Ostin

  • Hugo Rejes ''Harli''

  • Dzejms Ford ''Sojer''

  • Richard Alpert

  • Dezmond Hjum

  • Dzulijet Burk

  • Majls Strom

  • Carls Vidmor

  • neko drugi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Evo nečeg stvarno sjajnog što sam baš našla na YT - nije Lost, ali vredi videti!

Terry O'Quinn sa gitarom na MTV-ju 1989! Ovo je izgleda bilo u emisiji o fimu The Big Picture u okviru intervjua/promocije The Stepfather 2 (što se i vidi po tekstu pesme :hahaha: ). Znala sam da Terry voli da peva i svira gitaru, ali nisam imala pojma da peva ovako dobro! :worth:

 
Ne znam da li ste gledali Saw 1.deo, glumi Ben.:cool:
pominjao sam to par strana nazad,a glumi i jos jedan lost-ash ;) majls...

nego,znam da odoh malo u off,bez obzira sto je tema lost ja bih to tako nazvao,sve mi se pomijesalo u zadnje vrijeme,valjda i na mene nekako uticu ove za**bancije sa skakanjem vremena ;) :

zasto je faradej plakao u cini mi se prvoj ili drugoj epizodi 4-te sezone kad je gledao vijesti o nadjenom avionu?

sta je bilo ustvari sa kristijanom?on je ispao iz kovcega pri padu aviJona ;) ? znam da je dzekonja nasao kovceg prilicno udaljeno od kampa,kod izvora.

pozaboravljao sam sve pa mi nemojte zamjerit a i mrzi me da prelistavam temu ili da opet gledam te epizode,jer nemam bas tajma :) .
 
zasto je faradej plakao u cini mi se prvoj ili drugoj epizodi 4-te sezone kad je gledao vijesti o nadjenom avionu?

sta je bilo ustvari sa kristijanom?on je ispao iz kovcega pri padu aviJona ;) ? znam da je dzekonja nasao kovceg prilicno udaljeno od kampa,kod izvora.

pozaboravljao sam sve pa mi nemojte zamjerit a i mrzi me da prelistavam temu ili da opet gledam te epizode,jer nemam bas tajma :) .
Ne zna se, ni jedno ni drugo!

Jack je našao prazan kovčeg, a zatim je tatu počeo da vidi na ostrvu... to je sve što znamo. Još uvek je to jedna od misterija.
 
Evo nečeg stvarno sjajnog što sam baš našla na YT - nije Lost, ali vredi videti!

Terry O'Quinn sa gitarom na MTV-ju 1989! Ovo je izgleda bilo u emisiji o fimu The Big Picture u okviru intervjua/promocije The Stepfather 2 (što se i vidi po tekstu pesme :hahaha: ). Znala sam da Terry voli da peva i svira gitaru, ali nisam imala pojma da peva ovako dobro! :worth:


Ovo je vise recitovanje,nego pevanje,ali bi definitivno mogao da glumi Elvisa Pritislog u nekom filmu.Smekerica covek nema shta ;) :worth:
 
Poslednja izmena:
Kad smo kod muzičkih izleta glumaca iz Losta, evo i Naveenovog izvođenja "Born To Lose" (u originalu Johnny Thunders & The Heartbreakers).


Naveen je panker, Steve Jones iz Pistolsa mu je ortak. :super:

Prava stvar :super: Iako bas ne gotivim Saida (imao sam i nocne more u kojima me muci :mrgreen: ),posle ovoga pocecu da ga malo vise gotivim :per: Izgleda da su "ostrvljani" bas muzikalni,a ja se bas pitam sta je sa Clair.Otisla devojka da se spremi za Beoviziju :mrgreen: :whistling:
 
Poslednja izmena:
šta je ovo?
nikog nema
aj ja prvi

Dakle bili su u pravu oni koji su tvrdili da je Ben natovario Kejt advokate na glavu..
Otkrili smo da je Jin živ, a i videli smo početak putešestvija Danijele Ruso, ovoga puta sa francuskim akcentom
Neki od ostalih Lokovaca (Majs) počinju da pate od istog sindroma kao i Faradejeva ljubav
Sun nešto smera, a ima i bepče na zadnjem sedištu
momenat epizode
Sojer (u trenutku kad počinje prostorno vremenski kvantum ili šta već da deluje):Hvala ti bože
momenat kasnije (lije kiša, očajno vreme) povlačim ono što sam rekao...

zgodna epizoda..
 

Back
Top