Lost / Izgubljeni

Omiljeni lik u Izgubljenima mi je

  • Dzek Separd

  • Dzon Lok

  • Dzejkob

  • Daniel Faradej

  • Ben Lajnus

  • Sajid Dzara

  • Kejt Ostin

  • Hugo Rejes ''Harli''

  • Dzejms Ford ''Sojer''

  • Richard Alpert

  • Dezmond Hjum

  • Dzulijet Burk

  • Majls Strom

  • Carls Vidmor

  • neko drugi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
I dalje nisi dao nijedan argument zašto i kako je treća sezona isprazna. :p
Nije bitno šta će da uradi sa njima (ako ih uopšte nađe).
Poenta je da je u toj epizodi možda uveden neki važan element koji će se u toku priče povezati sa određenim zapletom (bio on tebi važan ili ne; npr. meni je Majls važan i zanimljiv i zanimalo bi me tako nešto), i niko još uvek ne može da tvrdi suprotno.

So say we all!
;)
 
I dalje nisi dao nijedan argument zašto i kako je treća sezona isprazna. :p
Nije bitno šta će da uradi sa njima (ako ih uopšte nađe).
Poenta je da je u toj epizodi možda uveden neki važan element koji će se u toku priče povezati sa određenim zapletom (bio on tebi važan ili ne; npr. meni je Majls važan i zanimljiv i zanimalo bi me tako nešto), i niko još uvek ne može da tvrdi suprotno.

Mislim da suvise idealizujete seriju,da vas je serija prilicno "povukla",tako da bi i Benovo vezivanje pertli u nekoj epizodi vi smatrali krucijalnim za radnju.Ali ok,necu da se raspravljam,svako ima pravo na svoje misljenje.Ipak,svi ovde imamo nesto zajednicko,a to je da smo svi veliki "Lostoholicari"z:mrgreen:
 
Mislim da suvise idealizujete seriju,da vas je serija prilicno "povukla",tako da bi i Benovo vezivanje pertli u nekoj epizodi vi smatrali krucijalnim za radnju.Ali ok,necu da se raspravljam,svako ima pravo na svoje misljenje.Ipak,svi ovde imamo nesto zajednicko,a to je da smo svi veliki "Lostoholicari"z:mrgreen:

Dok ne krenes da i ti idealizujes
neces uci u klub velikih Lostoholicara.:D
Ono sto ona hoce da kaze da se nikad u ovoj seriji ne zna sta je kljucno za pricu.
Mozda bas i Benovo vezivanje pertli:P
Pih al ga pretera..Nismo toliko zaludjeni..
 
Mislim da suvise idealizujete seriju,da vas je serija prilicno "povukla",tako da bi i Benovo vezivanje pertli u nekoj epizodi vi smatrali krucijalnim za radnju.Ali ok,necu da se raspravljam,svako ima pravo na svoje misljenje.Ipak,svi ovde imamo nesto zajednicko,a to je da smo svi veliki "Lostoholicari"z:mrgreen:

Sve i da neko idealizuje seriju, zašto bi tebe to sprečilo da izneseš svoje argumente?!
Možda zato što ih nemaš,a ovo je baš sladak izgovor...;)
 
ovaj jedno pitanje,naleceh sinoc na link za video,koji sam obrisao nazalost-link,dje u jednom dijelu alvar hanso-valjda se tako zove govori o darmi,sta,kako,zasto...i te stvari,a u drugom neki lik u bijelom mantilu govori o nekakvom virusu koji ce da testiraju na stanovnicima Naselja Fallam i Vetul-Milani ,kako bi spasili cjelokupno covjecanstvo moraju valjda to ucinjet.e sad posto su vjerujem,clanovi foruma koji su najaktivniji u raspravi odje,vjerovatno vidjeli ovaj snimak,neka mi odgovore ako znaju jeli u pitanju nekakav fake,fan made video ili nesto sto je bas bitno za seriju?
 
E kad spomenu virus,
pocela sam opet da gledam prvu sezonu...
Zasto je Daniel bila ubedjena
da su "drugi" prenosioci neke bolesti
zbog koje je ceo njen tim umro?
Ja se nesto ne secam da je to bilo pojasnjeno...
i da...
sto se tice mog komentara na to,
da je mozda sve san..
Dragi moji teoreticari,
ja seriju jako volim i gledam je,
ali bas nesto nemam vremena da gledam druge sajtove
i da tako podrobno pratim sve ko je sta rekao na temu losta...
rekla sam prvu stvar koja mi je pala na pamet kao moguc (totalno razocaravajuci) zavrsetak...
 
Poslednja izmena:
ovaj jedno pitanje,naleceh sinoc na link za video,koji sam obrisao nazalost-link,dje u jednom dijelu alvar hanso-valjda se tako zove govori o darmi,sta,kako,zasto...i te stvari,a u drugom neki lik u bijelom mantilu govori o nekakvom virusu koji ce da testiraju na stanovnicima Naselja Fallam i Vetul-Milani ,kako bi spasili cjelokupno covjecanstvo moraju valjda to ucinjet.e sad posto su vjerujem,clanovi foruma koji su najaktivniji u raspravi odje,vjerovatno vidjeli ovaj snimak,neka mi odgovore ako znaju jeli u pitanju nekakav fake,fan made video ili nesto sto je bas bitno za seriju?

Sri Lanka Video
Taj video ima veze sa video igrom The Lost Experience, dok nema apsolutno nikakve veze sa serijom. Bar ne još...

 
Imaju mi zanimljiviji karakter.
Ma ne volim nesto specijalno nijednog zenskog lika..
Muska ekipa je mnogo bolja:)
u svakom smislu.:P
Ja volim Sun i Juliet.
A i Ana Lucia nije bila tako losha. z:)

Ali jeste istina da su muski likovi uglavnom bolje razradjeni i imaju vecu ulogu u prici... Zenske likove, ako su imalo zanimljivije i energicnije, ili ubrzo ubiju, ili pretvore u neke bezveznjakinje i sporedne likove koji samo sluze za ljubavne zaplete. z:hm: (cast izuzecima)
 
E kad spomenu virus,
pocela sam opet da gledam prvu sezonu...
Zasto je Daniel bila ubedjena
da su "drugi" prenosioci neke bolesti
zbog koje je ceo njen tim umro?
Ja se nesto ne secam da je to bilo pojasnjeno...
i da...
sto se tice mog komentara na to,
da je mozda sve san..
Dragi moji teoreticari,
ja seriju jako volim i gledam je,
ali bas nesto nemam vremena da gledam druge sajtove
i da tako podrobno pratim sve ko je sta rekao na temu losta...

rekla sam prvu stvar koja mi je pala na pamet kao moguc (totalno razocaravajuci) zavrsetak...

Sem ove teme i eventualno imbd-ja
i naravno samo gledanje serije,to je sve sto me zanima sto se Losta tice.
Tako da te razumem:)
 
Ja volim Sun i Juliet.
A i Ana Lucia nije bila tako losha. z:)

Ali jeste istina da su muski likovi uglavnom bolje razradjeni i imaju vecu ulogu u prici... Zenske likove, ako su imalo zanimljivije i energicnije, ili ubrzo ubiju, ili pretvore u neke bezveznjakinje i sporedne likove koji samo sluze za ljubavne zaplete. z:hm: (cast izuzecima)

Sun i Juliet su mi jedino ok al su nekako bledunjave.
Ana Lucia mi je delovala kao drkos,uvek jedan te isti namrgodjen pogled i nekako ko da je iz nekog ghetta zalutala.Ali imala je karakter,to priznajem.
Najvise me Claire nervirala,bez nje bi serija bila lepsa:),ostale su mi podnosljive i uopste mi ne smetaju.
 
Na ABC za dva i po sata počinje nova epizoda...
excited.gif



02-1.jpg


Šestorka je otišla odavde...
icon_weirdface-1.gif
 
e ovako sad odgledah ove dvije epizode pete sezone.... da li neko zna ko je onaj covjek ko je lezao sa Sun, i zasto se ovi koji se se vratili ne pomjeraju u vremenu?sayid je po meni definitivno najbolji lik u seriji,i mislim da je jacob- yemi....
 
e ovako sad odgledah ove dvije epizode pete sezone.... da li neko zna ko je onaj covjek ko je lezao sa Sun, i zasto se ovi koji se se vratili ne pomjeraju u vremenu?sayid je po meni definitivno najbolji lik u seriji,i mislim da je jacob- yemi....

Zašto misliš da je Džejkob = Jemi?:eek:

Ja se ne sećam da je neko "ležao" sa San...:lol:
Da ne misliš možda na prvu scenu?? - to nije San, a čovek iz scene je Pierre Chang/Dr. Marvin Candle/Dr. Mark Wickmund /Dr. Edgar Halliwax, najpoznatiji po pojavljivanjima u DHARMA orijentacionim video uputstvima za istraživačke stanice.
 
Управо сам на нету нашао епизоду Lost S05E00. Занима ме да ли је неко гледао ову епизоду, или је ово неки фејк...





Ja sam gledala S05E00 ("Destiny Calls"), ali to nije klasična epizoda pete sezone, već specijalna pripremna epizoda (prave ih pred svaku novu sezonu) tj. nekakva rekapitulacija dotadašnjih događaja kao priprema za novu sezonu - prikazuju ključne scene iz prethodnih sezona, producenti ih komentarišu, analiziraju likove i najavljuju u kom smeru se serija kreće....blablabla....verovatno je korisno za one koji su zaboravili šta se dogodilo u prethodnim sezonama i epizodama da se podsete.

Inače, S05E03 se već pojavila, upravo skidam !!! :D
 
Upravo sam pogledala epizodu... Odlična je. Jedino što imam osećaj kao da je kratko trajala, kao da prošla za trenutak. z:lol: Kako dočekati sledeću nedelju! Mnogo novih informacija u ovoj epizodi, dosta stvari je objašnjeno...(ali verovatno će opet da se nađe neko ko će da kaže "nisu ništa otkrili, samo otvaraju nova pitanja" :roll: ). Što se tiče mojih pretpostavki, posebno po pitanju onih likova koji su ih napadali, ispalo je da sam donekle pogrešila, ali sam u isto vreme bila mnogo više u pravu nego što sam pretpostavljala! z:D Kako je to moguće... e pa videćete... z:)

Najviše me oduševilo to što je
mladi Vidmor = totalni kreten :hahaha:
"We were outnumbered" :hahaha:
"Their leader is some sodding old man, there's no way he'll track me back here" :lol:

A inače, sećam se kako se raspravljalo na nekim drugim forumima zašto se epizoda zove "Jughead"... To je u stvari najjednostavnije od svega.
edit: Ali, pošto je Lost u pitanju, izgleda da ipak ima još nešto: http://lostpedia.wikia.com/wiki/Jughead#Cultural_references

Čudno je bilo videti
Ričarda u aktivnijem izdanju, bez onolike misterioznosti.
Ko je ona Other devojka i na koga podseća Faradeja?
Izgleda da su svi koji su pretpostavili da je gđ. Hoking njegova keva najverovatnije bili u pravu...

Dezmond i Peni su bili jako gotivni u ovoj epizodi (BTW njegova kosa izgleda fantastično z:) morala sam to da pomenem z:lol: ), lepo je videti ih zajedno, tj. generalno videti i nju malo češće, umesto da 80% vremena gledamo samo Dezmonda kako gleda sliku i viče "Peni, Peni".
Slatko je što su nazvali dete Čarli...ali to me navodi na pomisao, ako/kad Vidmor sazna za dete, sto posto će da pomisli: "Jao, divno, moj unuk nosi moje ime"... z:D :roll:
 
Poslednja izmena:

Back
Top