lopta

HeBePoBaTaH_:
A pitanje je koje? Najbolji je sex dok igraju brazilska i engleska repretenzentacije. Evo, recimo, danas igra GB.
Fudbal je kult.
Žene nisu obavezne, niti je lepo da se foliraju da vole fuCbal.. O, pa zar je TO problem. Mada, cice uvek prebaciju da je gledanje fudbala čisto bisex. projektovanje, to traje samo dok i one ne zauzmu mesto ispred TVa


Ma ebo fudbal sto bi to neko voleo. Ali kad stavis lovu na to to je vec druga stvar
 
latica:
Ma ebo fudbal sto bi to neko voleo. Ali kad stavis lovu na to to je vec druga stvar

Ma adaptivne sposobnosti žena na fudbal su čudo.
A za klađene su talentovane, imam jednu drugaricu koja, kad je u škripcu sa kintom, popuni par tiketa, i često je dobra po 300€ mesečno. Uopšte ne prati žena fudbal. Ja sam totalna vezara za klađenje..nisam tifoza, ali važna prvenstva uvek pratim...
 
latica:
Pi bre baksuz da zena gleda, sovinisto jedan :P
A mene ovaj moj garant izbaksuzirao sinoc. Zamalo da mi prodje tiket :lol:

Ма ја се у животу нисам кладио. А и боли ме паја за фуцу. Али кад гледам баскет...ту морам потпуно да се концентришем...да не изгубимо...:lol:

...ако улети нека сиса у кадар...то само ремети концентрацију...:lol:
 
fudbal mi je dosadan...
da gledam sat i po loptu koja se prenosi sa jednog na drugi kraj terena...i da se nadam golu, a ako mi se posreci 2....nije to za mene...
al pratim reprezentaciju i wolim u drushtwu da gledam bilo koji sport, danas sam bila sprechena ali sledecu utakmicu necu propustiti...
mnogo wishe wolim da gledam kosharku, rukomet i odbojku (tim redom)
 
latica:
Ma mani ti ovo odoh ja da se kladim pronadjoh svetlu stranu prvenstva :D
btw nije li vam seksi kada sa partnerom pratite utakmicu?
To bi mi bilo idiotski
Uzevši u obzir da ja kao muškarac mrzim fudbal, da moja devojka nešto kao navija i prati...
Sorry ako sam razočar'o, ali stvarno ne volim fudbal...
 

Back
Top