ЛОПОВСКА ВЕЛЕИЗДАЈНИЧКА ВЛАСТ!

Па тупаџијо недотупавни - УПРАВО ЈЕ САДА НДХ-ВЛАСТ ПРОДАЛА НАШУ ИМОВИНУ ... како је и зашто би раније Србија реаговала када тек треба да се реше проблеми реституције.

А НАША ВЕЛЕИЗДАЈНИЧКА ВЛАСТ ЋУТИ, ТО ЈЕ ПРОБЛЕМ И ЗАТО ОВА ТЕМА.

A STA je trebao Tadic da uradi?

Sta bi ti Mito uradio da si na njegovom mestu?
 
A STA je trebao Tadic da uradi?

Sta bi ti Mito uradio da si na njegovom mestu?

Чим је ОВАКВА ПЉАЧКА БИЛА У НАЈАВИ требало је да се сазове ХИТНА СЕДНИЦА ВЛАДЕ, да се упозори Хрватска да не може да продаје имовину Србије, да се обрате свим релевантним инстанцама у ЕУ и ЕУ-Парламенту, и да одмах после ПРОДАЈЕ И НЕЛЕГАЛНЕ ОТИМАЧИНЕ ДА СЕ ОБРАТЕ МЕЂУНАРОДНОМ СУДУ - овако јасно стављају до знања да су ЧЛАНОВИ УДРУЖЕНОГ ЗЛОЧИНАЧКОГ ПОДУХВАТА.
 
...milina je gledati sta pisete, i kako jedni druge bodrite kojekakvim glupostima, koje veze sa mozgom nemaju... :hahaha: ...a zasto... ...jer odgovore nemate...:hahaha:

???
Па ајде када си толико паметан дај неке одговоре а да они не буду у духу прежваканих прича о Милошевићу,Шешељу,Коштуници исл глупости.Ове које је жутица озбиљно захватила ништа друго и не знају него да понављају једно те исто као покварена плоча.
 
Ma vade se na pricu kako su oni dobri ali ipak su krive vlade milosevica. To me nervira, zivite u proslost, ej rodjaci, pogresan pravac, buducnost!
Sadasnja vlast je obecala radna mesta ali umesto posla dobili su otkaze. Jel za to kriv Milosevic, Kostunica?
Ne rodjaci, to ste vi krivi, vi i vasa prazna obecanja, punili ste gradjanima mozak "za bolji zivot" a koliko vidim taj zivot je sada neizvestan jer ljudi zive na rubu egzistencije.
Ko je kriv? Vi ste krivi, zuta firma koja je privatizovala ovu drzavu. Kao sto je to praksa u Srbiji, sta god se privatizuje ide u stecaj a tako ce i ova drzava, da bude bankrot a da za to niko ne odgovara jer ce spas naci u zapadu koji ih je instalirao da budu vladari u Srbiji.
Propast vi ste , pomirite se!
 
Evo ekskluzivne fotografije sa sastanka gde je ovo dogovoreno :rtfm:
dipdiaryphoto.jpg
obratite paznju na srdacne i razdragane osmehe posle obavljenog posla :evil:
 
???
Па ајде када си толико паметан дај неке одговоре а да они не буду у духу прежваканих прича о Милошевићу,Шешељу,Коштуници исл глупости.Ове које је жутица озбиљно захватила ништа друго и не знају него да понављају једно те исто као покварена плоча.


Ko je pominjao na temi Slobu i Seselja, ajde nadji mi to ili prestani da pises gluposti. Ili smatras da cim neko pomene doktora Kostunicu, da se tu podrazumevaju i ova dvojica? :hahaha: :hahaha:
 
Ma vade se na pricu kako su oni dobri ali ipak su krive vlade milosevica. To me nervira, zivite u proslost, ej rodjaci, pogresan pravac, buducnost!
Sadasnja vlast je obecala radna mesta ali umesto posla dobili su otkaze. Jel za to kriv Milosevic, Kostunica?
Ne rodjaci, to ste vi krivi, vi i vasa prazna obecanja, punili ste gradjanima mozak "za bolji zivot" a koliko vidim taj zivot je sada neizvestan jer ljudi zive na rubu egzistencije.
Ko je kriv? Vi ste krivi, zuta firma koja je privatizovala ovu drzavu. Kao sto je to praksa u Srbiji, sta god se privatizuje ide u stecaj a tako ce i ova drzava, da bude bankrot a da za to niko ne odgovara jer ce spas naci u zapadu koji ih je instalirao da budu vladari u Srbiji.
Propast vi ste , pomirite se!



Slobu ste pomenuli VI, da biste skrenuli temu u drugom pravcu. Jeftina demagoska podmetacina, ali nece tako moci! :hahaha: :hahaha:
 
Slobu ste pomenuli VI, da biste skrenuli temu. Jeftina demagoska podmetacina, ali nece tako moci! :hahaha: :hahaha:

Verovatno mi, ali vi i dalje krivite istog iako 10 godina nije na politickoj sceni.
Kriv vam je Kostunica iako danas nije u vecini.
A da niste vi malo vise krivi? za bedu? a?
Da opet nisu krivi Milosevic i Kostunica?
Pa daj rodjace, nemoj braniti zutu firmu, unistili nas a ti ih podrzavas :S
 
Ko je pominjao na temi Slobu i Seselja, ajde nadji mi to ili prestani da pises gluposti. Ili smatras da cim neko pomene doktora Kostunicu, da se tu podrazumevaju i ova dvojica? :hahaha: :hahaha:

Ок сконцентрисаћемо се на доктора Коштиницу.
Могао би да објасниш какве везе он има са тиме што је јуче Хрватска продала имовину Србије Норвешком фонду ? али конкретно.
 
Verovatno mi, ali vi i dalje krivite istog iako 10 godina nije na politickoj sceni.
Kriv vam je Kostunica iako danas nije u vecini.
A da niste vi malo vise krivi? za bedu? a?
Da opet nisu krivi Milosevic i Kostunica?
Pa daj rodjace, nemoj braniti zutu firmu, unistili nas a ti ih podrzavas :S


Prvo nisam glasao za zutace. Drugo ne branim ja ovu vlast, samo mi je muka kada je napadaju ovi sto su juce sjasili a nisu bili NISTA bolji.:rtfm: Jel sada jasno?
 
Ок сконцентрисаћемо се на доктора Коштиницу.
Могао би да објасниш какве везе он има са тиме што је јуче Хрватска продала имовину Србије Норвешком фонду ? али конкретно.

Ma zaebi kostunicu, vidis da mu kriv Milosevic.
Samo negov tadicevac nije, on je nevin :hahaha::hahaha::hahaha:
 
Prvo nisam glasao za zutace. Drugo ne branim ja ovu vlast, samo mi je muka kada je napadaju ovi sto su juce sjasili a nisu bili NISTA bolji.:rtfm: Jel sada jasno?

Nisam bio pristalica nijedne demokratske stranke u Srbiji tako da ja mogu da pricam i da napadam ovu vladu.
Moras razumeti, ova vlada sto je danas, sto je vec 2 godine na vrhu nije nista dobro za gradjane uradila.
Mozda samo vize i neke olaksice ali sta ce mi kada nemam para da putujem, nemam posao da radim.
 

Back
Top