Лолита

Пре неки дан, један мој друг је био у једној поприличној озбиљној функцији присутан на одређеном такмичењу...
Међутим, спадало какво јесте, није се нимало дистанцирао од показне екипе и дошао је у ситуацију да успостави занимљив однос с њима...
То су углавном били средњошколци...
И, једна од тих девојчица је показала занимање за њега, не много али ипак приметно...
Тражила му број моб... Рекла да ће га потражити на фејсу и тако...
Грлила га...
Нежно се наслањала на њега...
Он се трудио да се дистанцира, бар тако тврди...
Каже да га је одушевила...
Једини проблем је што она има 16, а он 30 година...
Кад ме је питао шта да ради, ја сам му рекао да не знам...
Мада сам му завидео...
Како се мени никад не дешавају такве ствари?
Можда зато што сам цео дан на форуму? :D

Мислим, мени је ОК да људи који су пунолетни успоставе такву комникацију...
Али ово... Ипак је то дете...
Да ли вам се десило некад тако нешто, да вас стартује неко много млађи?
Шта сте урадили?

ne vidim problem...
 
srednja skola?
pa da nas se klinke satiru od ***** bre !!!
16 godina...milina....samo napred..vreme joj je....
ja radim u osnovnoj skoli..(junak jeli) civilna vojska...mene cimaju tamo klinke od 14 za br telefona bre !!!!
e to je bolesno..kad ti pridje klinka od 14 i kaze daces mi br?
a ti je gledas...i ne verujes.... hehe
 
Sto se tice tog matorog - bolestan je . Zaljubljen je . Valjda . Ako nije onda je promiskuitetan zajebant koji bi gde stigne i sto vise .

Vecina ljudi u njegovim godinama jure neke druge snove i imaju neke druge probleme . Traze partnera sa kojim ce ziveti , neku stabilnu dugu i ozbiljnu vezu , pa zatim posao . To sto on radi trebalo je da radi pre 10 godina i da je radio verovatno sad ne bi . Ali opet nista specijalno lose i nista spec dobro . Njegova stvar . Posto autor teme filmom Lolita sugestira da je taj lovarni matori tip zaljubljen u tu klinku smatram da ce biti razocaran i da ce mu biti zao na sta je gubio svoje dragoceno vreme - kada ga sve to bude proslo , kaja ce se , jer verovatno to nije ono sto on zeli . Dobro bla bla bla ...

A sto se tice klinke , pa ona nije sposobna da donosi samostalne odluke . Kao sto po zakonu nemas pravo glasa do osamnaeste . ne mislim da bi trebalo zabraniti sex za maloletnike sto je nemoguce . Ali smatram da bi ljude koji iskoriscavaju kilnke trebalo kazniti i spreciti ih zakonom .

Mada sve je to igra . Sto mu drzava nije omogucila ostvarenje tih zelja pre 10 godina ? :lol:
 
Пре неки дан, један мој друг је био у једној поприличној озбиљној функцији присутан на одређеном такмичењу...
Међутим, спадало какво јесте, није се нимало дистанцирао од показне екипе и дошао је у ситуацију да успостави занимљив однос с њима...
То су углавном били средњошколци...
И, једна од тих девојчица је показала занимање за њега, не много али ипак приметно...
Тражила му број моб... Рекла да ће га потражити на фејсу и тако...
Грлила га...
Нежно се наслањала на њега...
Он се трудио да се дистанцира, бар тако тврди...
Каже да га је одушевила...
Једини проблем је што она има 16, а он 30 година...
Кад ме је питао шта да ради, ја сам му рекао да не знам...
Мада сам му завидео...
Како се мени никад не дешавају такве ствари?
Можда зато што сам цео дан на форуму? :D

Мислим, мени је ОК да људи који су пунолетни успоставе такву комникацију...
Али ово... Ипак је то дете...
Да ли вам се десило некад тако нешто, да вас стартује неко много млађи?
Шта сте урадили?

...neka sačeka još 2 god...:per:
šalim se...
nisam stigo tako daleko do razmene tel i grljenja, ali pokazale su interesovanje neke balavice...
...nije pametno bakćati se klinkama...
 
Да ли вам се десило некад тако нешто, да вас стартује неко много млађи?
Шта сте урадили?
Da, ali to ipak nisu bila deca kao ta mala. Odbranio sam se. Nisam za veze u kojima postoji velika "vremenska razlika".
bogami, clan 180. KZ Srbije ipak kaze drugojacije

14+
U pravu si.
 
Po kratkom postupku samo joj kaze mala javi se za dve godine ima da bude je bacina u 3 cina :ok:

Mene uglavnom startuju dosta stariji ili dosta mladji , to je oduvek tako .

Jos u osnovnoj znali su neki od 30 da me startuju i nisu bili savesni uopste kao tvoj prijatelj
(eeee sta ti je sredina ) da stvar bude gora nisu prihvatali odmah ne kao odgovor uz izgovor da ne mogu da veruju jer svakoj mojoj vrsnjakinji je cast da se zabavlja sa starijim , kao dizu cenu :thumbdown:

ne bih te tako motkom!..;):cool:
 
Пре неки дан, један мој друг је био у једној поприличној озбиљној функцији присутан на одређеном такмичењу...
Међутим, спадало какво јесте, није се нимало дистанцирао од показне екипе и дошао је у ситуацију да успостави занимљив однос с њима...
То су углавном били средњошколци...
И, једна од тих девојчица је показала занимање за њега, не много али ипак приметно...
Тражила му број моб... Рекла да ће га потражити на фејсу и тако...
Грлила га...
Нежно се наслањала на њега...
Он се трудио да се дистанцира, бар тако тврди...
Каже да га је одушевила...
Једини проблем је што она има 16, а он 30 година...
Кад ме је питао шта да ради, ја сам му рекао да не знам...
Мада сам му завидео...

Како се мени никад не дешавају такве ствари?
Можда зато што сам цео дан на форуму? :D

Мислим, мени је ОК да људи који су пунолетни успоставе такву комникацију...
Али ово... Ипак је то дете...

Да ли вам се десило некад тако нешто, да вас стартује неко много млађи?
Шта сте урадили?

hm...:think:
 

Back
Top