Lobiranje vec pocelo

Karamazov

Ističe se
Poruka
2.451
http://www.pressonline.co.yu/vest.jsp?id=23906&sectionId=37

Nekima se mozda cini da je pocetak lobiranja uvreda na racun jos uvek zivog patrijarha, medjutim to je sasvim normalna stvar, i ta lobiranja traju vec dugo vremena. Posto vec postoji tema o patrijarhu, ovo je tema konkretno o njegovom zameniku. Sta cenite, ko ima najvise sansi, i sta bi bilo najbolje po nas? Ja mislim da najvece sanse ima vladika Amfilohije Radovic... Vec sam cuo prozivke tipa crnogorcina i sl, ali da li to ima veze i koliko?

filatelista. pa šta?

Veoma poznat
Poruka
13.059
nemam ni favorita niti me preterano zanima ko će biti novi Patrijarh.
Patrijarha Pavla cenim i poštujem, bio je u vrlo nezahvalnom vremenu na čelu SPC, koliko ja mogu da cenim, bio je uspešan, ali još je živ i samim tim Patrijarh, a ovo lobiranje govori da "pretedenti" nisu ni malo različiti od ovih naših političara, još su i gori, kao lešinari...samo čekaju da Pavle premine...STOKA

Montezuma

Primećen član
Poruka
710
...ja koliko znam izbor Patrijarha se dobija jednim vidom lutrije...
...naime, uvek postoji nekoliko kandidata [mislim 3], koji dobiju najvise glasova...i njihova imena se napisu na papiricu, i onda se izvlaci...cije ime izvuku taj je Patrijarh...
...i mislim da se to stalno radi, da nije izbor Patrijarha Pavla bio izuzetak...mislim koja je verovatnoca da su sva 3 kandidata imala isto glasova...

...postoji prica da su komunisti u svoje vreme sredjivali da na papiricima uvek pise ime samo jednog, odgovarajuceg, kandidata...

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.