lLJUBAV KROZ VERU

ZILOT IZ CACKA:
zar nije najveca muska neznost brinuti da se nesto nedogodi njegovoj voljenoj,a kamo li da je pomaze u njenim unutrasnjim strahovima i slabostima.............


znachi da rezimiramo...ti si zilot...religiozni lik koji propagira pravoslavlje na forumu...postuje temu na romantici o tome kako je religja romantichna...a zatim ispisuje " najveca muska neznost brinuti da se nesto nedogodi njegovoj voljenoj"....dakle dechko...starche...mladitju...momche...to si nezhan samo kad brinesh da se neshto ne dogodi?....najnezhniji si kad brinesh?...dakle ako ima posledice onda si nezhan?...kao moram biti nezhan jer ona putuje u irak pa da se neshto loshe ne dogodi...m daaaaj....ti stvarno mislish da je to najnezhnije?...el ti seks nije nezhnost?....el volish krcanje?...rke koke i te fore...daj sedi sad malo i razmisli o nezhnosti i o tako tome...pa odgovori u stilu ramba al sa bradom i mantijom...
 
upravo o tome pricam,o biranju izmedju rke koke i neznosti koja prozima i obuzima i um i telo i dusu.........ja biram ovo drugo,i sta ja radim sa mojom voljenom i ona samnom to Antunu sigurno necu ispovedati......a to sigurno nije samo rke koke
 
ma ne trazhim ispovest...to je i onako samo foliranje....nego te lepo pitam el si ti najnezhniji kad strahujesh za voljenu?....el si ti to samo tek tako napisao il stvarno mislish?....ejd objasni meni mozhda nisam sve ovo lepo razumeo....umem ja da izvitoperim sve....dakle objasni ovo :

najveca muska neznost brinuti da se nesto nedogodi njegovoj voljenoj

naravno da ne morash....ovo je samo onako....pricha priche radi....
 

Back
Top