ljudi sta mislite o vezi na slepo (preko neta)?

Meni je do jaj* ne bi imao nista protiv da se upoznam s nekim ko je iz mojeg grada!!Savet kad se upoznajete povedite nekog starijeg barem 3 godine od vas i noz,pistolj(sta mozete da dzopite)!I obavezno javite nekom da se upoznajete sa likom sa neta i ostavite njegov nik i onda ako vam se nesto desi murija ce ga navatati!!
Nemam nista protiv ali ipak pitolj i noz :lol::lol::lol::lol: ,koliko puta treba da pricam da vam dzaba i pistolji i skakavci kad nemate *uda da potegnete ,a ako dobijete *uda u trenutku ne znate da koristite :lol::lol::lol::lol:
 
Mi sa jednog foruma (necu reci kog) ali koji pank forum moze biti dobro posecen u srbiji...smo se dogovorili i nasli u Bg-u , bilo nas oko 20-tak...upoznali se, ponapijali se i uvece otisli na svirku...Eto, tako sam upoznao neke ljude sa kojima sam se dugo dopisivao a danas smo ortaci i povremeno izadjemo...
 
ja sam upoznala jednog,dok smo se dopisivali sve je bilo ok, ali kad smo se videli to je takva suprotnost od ocekivanog da je to strasno....e tad mi se smucio muski rod...vise nikad:)
mada postoji dosta ljudi koji su ok...ali zmija i guster....:)tako da samo dopis i net bez upoznavanja doticnog dolaze u obzir:)

Jeste li hteli da se smuvate ili da budete prijatelji??
 
Imala sam iskustva i sa upoznavanjem i sa vezama preko neta. Npr dogovorim se sa nekim likom sa neta da se upoznamo uzivo i onda se posle par izlazaka smuvamo.. ALi znaci prvo ih bolje upoznam ali ipak i ova sajber veza mi se desavala. Npr sa jednim deckom sam se bas dugo dopisivala ( on nije iz mog grada ) culi smo se redovno fonom, dopisivali porukama i onda me je on jedno vece pitao da li sam nekada bila sa nekim u vezi preko neta i ja sam odgovorila da nisam i tako smo zapoceli pricu i nas dvoje smo sad kao nesto dok se ne budemo videlli. Ne znam ni ja sama sta mi to znaci i sta mi to treba ali ajde!
 

Back
Top