Quantcast

ljudi sta mislite o vezi na slepo (preko neta)?

• Začetnik teme vaske
  • Datum pokretanja

Anchi_Star

Zainteresovan član
Poruka
241
Pa meni se to lično ne svidja jer ne znaš ko je sa druge strane... Ko zna kakve ti gluposti može pisati a da ti ko budala sve upijaš...
Moja jedna drugarica se upoznala sa dečkom preko Krstarice a sada su zajedno mesec dana...
A znam i za mnogo prijateljstava koja su sklopljena preko neta.. I to može biti dobro..
Ali ja bih ipak bila oprezna!

wind_of_change

Iskusan
Poruka
5.662
Ok je da vidiš nečiju sliku na netu, pričaš sa njim recimo itd. pa se onda upoznaš sa njim, i tek nakon toga započnete vezu, ako uživo bude bilo nekog kontakta. Inače, ljubav na netu, bez prethodnog kontakta uživo... to je bzv, i na kraju shvatiš da nema nikakvog smisla
Pa i nema....
I ja sam to shvatila...
A i ta druga osoba je shvatila [prepoznace se ko treba]. :)

elle0308

Primećen član
Poruka
955
cek jel se ovde misli o upoznavanju nekoga preko neta, pa onda se vi kao nadjete(uzivo), i onda se smuvate...mislim da je to okej, jer osim sto se zgotivite,kad ti posalje sliku i ti vidis da li ti odgovara ili ne...
ali ako se misli na(a verovatno je to u pitanju) kao "mi imamo vezu, kada visimo na netu, a u zivotu se nismo videli"....to je nenormalno, bolesno, kako god...

MojaDrugar

Početnik
Poruka
6
Pa meni se to lično ne svidja jer ne znaš ko je sa druge strane... Ko zna kakve ti gluposti može pisati a da ti ko budala sve upijaš...
Moja jedna drugarica se upoznala sa dečkom preko Krstarice a sada su zajedno mesec dana...
A znam i za mnogo prijateljstava koja su sklopljena preko neta.. I to može biti dobro..
Ali ja bih ipak bila oprezna!
Da upijas sigurno ne mozes, mozes samo da poverujes. Zasto ljudi vole da upotrebljavaju izraze koji mnogo glupo zvuce????

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.