Quantcast

Ljubomora

gost 310829

Veoma poznat
Poruka
10.351
pročito sam pre neki dan, da su najljubomornije osobe koje ne mogu da vole a moraju imati osećaj da su voljene
sta vi mislite o tome?
a ako je pak ljubomora strah od gubitka, kako to da se svi ostali strahovi leče suočavanjem sa istim, a ovaj se uvećava?
ili se sve svede na naš ego trip?
i da li je neiskazivanje ljubomore znak jednakosti nedostatak ljubavi?

Poruka
18.846
Komsija,ja mislim da onaj ko nije ljubomoran makar malo,ne oseca ama bas nista prema toj osobi zbog koje bi bio ljubomoran.Posesivnost ima veze sa ego tripom..ljubomora je vise bol i strah iz licne nesigurnosti da se voljena osoba ne izgubi.

Don Georg

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.828
pročito sam pre neki dan, da su najljubomornije osobe koje ne mogu da vole a moraju imati osećaj da su voljene
sta vi mislite o tome?
a ako je pak ljubomora strah od gubitka, kako to da se svi ostali strahovi leče suočavanjem sa istim, a ovaj se uvećava?
ljubora je sistra ljubavi, a ljubav bez ljubomorne sistre cuva, nemere bit'. To ti je ka' da si dosa' na plazu a nidje mista mila majko nema, onda ti lipo uzms jedan suncobran i zavalis se u 'ladu, a sa plaze te glidaju, nidje pivu da kupe kad se suncaju, a ti platia suncobran. Ako raz'mes razm'es, a ća ja da ti radim :-)

MrNapokon

Elita
Poruka
17.793
Komsija,ja mislim da onaj ko nije ljubomoran makar malo,ne oseca ama bas nista prema toj osobi zbog koje bi bio ljubomoran.Posesivnost ima veze sa ego tripom..ljubomora je vise bol i strah iz licne nesigurnosti da se voljena osoba ne izgubi.
To me podseca na male testove koja ce devojka da postavi liku, da ga napravi malo ljubomornim, tipa da koketira sa njegovim drugarem, ili da kada izadju napolje prica sa nepoznatima okolo i sl. Kod mene dobije samo jedno upozorenje, ako nastavi leti iz mog zivota instant. Ako te neko voli, pruzace ti kvalitetnim delima, a ne ljubomorom. Mislim da ljubomora uopste nije zdrava.

aleksa ndar

Elita
Poruka
17.734
sta vi mislite o tome?
o tome mislim da je glupost izrecena iz usta nekog bezveznjakovica...nekog kvazi psihologa i sl...

Saul Goodman

Elita
Banovan
Poruka
21.848
sta vi mislite o tome?
vise mi se dopada ideja da vise zivim a manje razmisljam.

MrNapokon

Elita
Poruka
17.793
o tome mislim da je glupost izrecena iz usta nekog bezveznjakovica...nekog kvazi psihologa i sl...
Mislis nekog ljubomornog psihologa/psihologinje, posto mi zvuci na tekst izvucen iz onih koZmo casopisa koji opravdavaju posesiju i ljubomoru. Kladim se da ispod tog clanka reklamiraju neki antidepresiv, ili pilule za : Smrasjte lako i brzo bez imalo truda.

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.887
Ljubomorna zena

http://2.***************/-U4Hr-_C9SvI/UBEDgNetPNI/AAAAAAAAUmI/5g82QMKgPnQ/s400/esposa-celosa-aviso.gif

Poslednja izmena:

aleksa ndar

Elita
Poruka
17.734
Mislis nekog ljubomornog psihologa/psihologinje, posto mi zvuci na tekst izvucen iz onih koZmo casopisa koji opravdavaju posesiju i ljubomoru. Kladim se da ispod tog clanka reklamiraju neki antidepresiv, ili pilule za : Smrasjte lako i brzo bez imalo truda.
jao kako me isfuravaju te dijagnoze i prognoze 'strucnjaka' :udriglavu:
ja ne mogu vjerovati kakve sve gluposti procitam, tj vise me cudi kako te gluposti mogu biti objavljene...msm ne cudi me vise nista :(

MrNapokon

Elita
Poruka
17.793
Ljubomorna zena

Znas sta me nervira kod tih fotki? Sto je uvek neka lepa ala" nivea" zena u srednjim godinama, koja je i dalje lepa ( poruka da zene koje se bave porodicom su lepe i dalje i moralne) i deluje onako smerno i odgovorno, i plus joj se vidi V izraz i malo strce grudi dole, da privuku i musku populaciju sa tom perfect suprugom slikom. A najgore je ta RRRRRrrrooooooze kravata. Kravata koja je ona njemu odabrala koju ce nositi na posao- Dragi, dragi u ovoj roze kravati ces da izgledas diiiiivnooooo. Pa ne da bih je varao, nego bih je vaaaraaaaooooooo. Mislim slika je napravljena da iako je ona neka posesivna ljubomorna spodoba, mentalni frik, a i dalje izgleda slatko i nevino.

shojo maho

Buduća legenda
Banovan
Poruka
29.141
ako nam je stalo do nekog normalno je ponekad osetiti ljubomoru, umerenu..
svako preterivanje i opsesivno opterecivanje jeste znak nesigurnosti i zescih kompleksa.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.