Ljubomora...

sta, ti ne gasis telefon u drustvu? nosis li ga sa sobom dok si na wc solji?
naravno da izadje sa drustvom kao i prije nje, valjda kontas da nije prirodno ispaljivati prijatelje kada te redovno zovu vani?
Unsaie bre..sta tripujes..ponasam se sa svima isto..sa devojkom otvoreno..moze ici sa nama ako zeli..nikad se ne foliram.
 
Ej sad, svasta mi radimo u mracnim mjestima, cak i po danu krisom ali da mozemo ici do kraja nema sanse. Nekada se desava da se bas zanesemo... Mada iskreno da kazem nije ona za takva mjesta.

Ok, onda auto, tvoj ili neciji, stan od nekog prijatelja, studensta soba od drugara, u krajnjoj liniji hotel u nekom mestu blizu vaseg, gde vas ne poznaju.
To je na tebi da predlazes i nalazis resenja.
Ne ocekuj da ti ona organizuje da ostanete sami.
A ako se ne snadjes ti, neki drugi ce biti snalazljiviji
 
Ako pod tim mislis da nemate gde da se sexate pa stoga to i ne radite....hitno nadjite neko resenje.
Tesko ce se veza odrzati bez intimnosti, samo uz povremeno kratko vidjanje

Znam ali ne mogu nesto da izmislim... *** sve cekamo do prilike a cesto i 2 mjeseca prodju. Jelde da bez intime nema nista. Oboje nas mnogo frustrira sto nemamo prostor za to.:x
 
Sta znam, isto sam sa i ja ponasala prema bivsem, a bila sam sa njim 3 godine... Bila sam u fazonu da kao drustvo je vazno, drustvo ne sme patiti zbog moje veze, ali on je eto, sedeo kod kuce, nije izlazio... Ma, vec je Unsaie sve rekla, pocni da izlazis, da radis bilo sta, nemoj da ti se vreme svede na cekanje nje da te pozove da izadjes... A, mogao bi, kad ona ima vremena da se vidite, ti navodno nemas, vremenom ce valjda shvatiti da joj ipak nedostajes i da nije samo ona ta koja kontrolise vreme vaseg vidjanja i da mora malo da se i tebi prilagodjava...
Mislim, ovo sve pali ako se ti njoj stvarno svidjas...
A ako je ona druga stvar u pitanju, onda samo iskuliras... :)
 
Ispovijest da mi bude lakse...

Izludjuje me sto mi djevojka mnogo vise voli da provodi vrijeme sa drugaricama nego sa mnom. Recimo vikendom joj je prioritet da izadje sa njima, sto bi se reklo cesto sam joj u drugom planu. Nekada se dogovorimo recimo da se vidimo u 12h, a onda mi ubrzo kaze da je zakazala sa drugaricom u recimo 1 i 30, pri cemu sa njom provede 5-6 sati. Onda kada smo zajedno uvijek zuri i cini mi se kao da zrtvuje uvijek vrijeme koje bi trebalo da provodi sa mnom posto ne moze da bude neograniceno i bilo kada napolju, a ocigledno kada je sa drugaricama onda nije tako. Nekako se osjecam zapostavljenim i ljubomornim. *** ja sam i previse emotivan tako, a ona je malo razmazena sto je u principu meni zanimljivo jer uvijek moram da se trudim ali nekada me i izludjuje. Inace ona i sama zna kada me zapostavlja jer uvijek postavlja pitanja da li je sve u redu i sl., sto mi odmah govori da osjeca grizu savjesti. Mozda je i problem sto sa njima bude u stanu, a kada smo ja i ona zajedno nemamo gdje da odema iza zatvorenih vrata tj. vrlo rijetko sto nas isto frustrira.

Sad ako neko ima zivaca da procita gore navedeno i da mi da svoja iskustva bio bih vrlo zahvalan.

Ukratko kako se vasi partneri ponasaju prema vama i kada znate da nesto nije u redu, tj. da li ja imam razloga za brigu ako se osjecam zapostavljenim i kako se vasi partneri odnose prema vama u vezama za koje vi mozete reci da su uspjesne.

Kada imam razloga za brigu?

Pa imas razloga za brigu...Brini o sebi....Njoj je ocigledno ovako fino a ti se patis. Moras da drzis do sebe i da se ponasas malo zrelije. Nijedna osoba na ovom svetu neispunava nam sve aspekte...Zbog aktuelne veze netreba da se zapostave prijatelji, porodica i obaveze. Sve to treba da se uklopi. Nestaje svet zbog ljubavi...Ona to kapira ali ti ocigledno ne....
I u ovakvom "papucar" stanju, verujem da nisi ni malo privlacan kao muskarac...I ostavice te zbog toga. Saberi se i zivi svoj zivot ispunjeno a kad si s njom voli je zestoko....:mrgreen:
 
ne možeš da očekuješ da ona zapostavlja svoje drugarice iako je sa tobom...to bi bilo pomalo sebično. ne znam mene moj momak čak i ne forsira nego pita jel bi htela ti danas da izađeš sa svojim drugaricama? bez ljutnje ili ićega, a meni nekako najlepše kad izađem i sa njim i drugaricama, ne znam zašto ali *** tako je:D
mislim da si možda malko posesivan...
 
Ispovijest da mi bude lakse...

Izludjuje me sto mi djevojka mnogo vise voli da provodi vrijeme sa drugaricama nego sa mnom. Recimo vikendom joj je prioritet da izadje sa njima, sto bi se reklo cesto sam joj u drugom planu.



pigbike4zmnw8.gif



Trci, trci lijo stici cu te ja.:lol:
 

Back
Top