Ljubitelji FICE

Osim preteranog - bezobraznog marketinga (koji se pojavljuje u svim auto - emisijama kod nas) , u "sat"-u ima i previse nepreciznosti , netacnosti ... ma ... "Zikina sarenica" u svetu automobilizma ... "porodicizacija" je vrhunac ...
koliko je ljudi upropastilo svoj auto slusajuci savete onog njihovog "majstora" ...
A i ostale emisije su takodje lose , slicna prica ...

Najviše me nervira onaj magarac Andrej! Prvo, glumi nekog šampiona, a u čemu je to bio šampion, niko ne zna, Drugo, mumla i šuška dok priča i polupismen je. Treće, kapitalno za saobraćaj je to što uvek LEŽI u autu i glumi klasičnog beogradskog džibera a to me najviše nervira. I svima govori TI. Seljak.
 
Fico je pravi auto,volio bi jednog starog modela da imam,a to da cijene idu preko 4000 eura pa to je normalno,svaki shaban nesto trazi pa i ovaj zipa http://market.ba/oglas/347968

To je automobil koji nema vrednost.Statusni simbol jednog vremena.Isto kao 100 Dema.

100_MARAKA.jpg
 
Тако ће бити и са Југом за 10-ак година, с обзиром на то да ће Заставина возила постати изумрла врста јако брзо - 1992.+ возила иду у пресу због неквалитета, а 1992.- су већ прилично матора и једно по једно се селе у вечна ловишта. Е зато ћу по завршетку факса имати тежак задатак - који ауто средити после ГС-а - ХМ-а, ВХ-а, Флориду или Југа Кабрио.:):think:
 

Back
Top