ljubi,prashtaj i daruj

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
krvolok:
Snezna_kraljica:
jagodica:
a ja shto cu ali sa kime cu malo rukah malena i snaga
:?
pade mi na um ili shta se vec tamo nalazi
Uz sav trud i dobru volju, ne razumem sta si htela reci! :shock:
:wink:
To i autoru predstavlja dilemu !!! :lol:
Ma, pusti, vazno da nam je jagodica slatka a to sta prica, ma, nije ni vazno... :wink:
 
Snezna_kraljica:
krvolok:
Snezna_kraljica:
krvolok:
Pa, ono PRAŠTAJ, retko koristim, ali godine sustižu, možda mi i to bude zatrebalo !!! :lol:
--> Prosto ne mogu da verujem da si TRENUTNO osoba koja LJUBI i DARUJE... :shock:

I češće od trenutno !!! :lol:
Jao, kako je to slatko... Krvolok nam je dobrocudni altruista! I nesebican covek, daje, ne ocekujuci nista za uzvrat, ljubi ne ocekujuci poljupce...

Baš i ne, ali što rek'o Ničeta u " principima otmenosti " ( Volja za moć ) : vredne stvari velikim ljudima dolaze same po sebi !!!
 
krvolok:
Snezna_kraljica:
krvolok:
Snezna_kraljica:
krvolok:
Pa, ono PRAŠTAJ, retko koristim, ali godine sustižu, možda mi i to bude zatrebalo !!! :lol:
--> Prosto ne mogu da verujem da si TRENUTNO osoba koja LJUBI i DARUJE... :shock:

I češće od trenutno !!! :lol:
Jao, kako je to slatko... Krvolok nam je dobrocudni altruista! I nesebican covek, daje, ne ocekujuci nista za uzvrat, ljubi ne ocekujuci poljupce...
Baš i ne, ali što rek'o Ničeta u " principima otmenosti " ( Volja za moć ) : vredne stvari velikim ljudima dolaze same po sebi !!!
Opet nesto brljas po tastaturi. Niceta? Niče, valjda, pobogu!
Fino, ako ti je Niče uzor..... Volećeš, darovaćeš, praštaćeš... :lol: :lol:
 
Snezna_kraljica:
krvolok:
Snezna_kraljica:
krvolok:
Snezna_kraljica:
krvolok:
Pa, ono PRAŠTAJ, retko koristim, ali godine sustižu, možda mi i to bude zatrebalo !!! :lol:
--> Prosto ne mogu da verujem da si TRENUTNO osoba koja LJUBI i DARUJE... :shock:

I češće od trenutno !!! :lol:
Jao, kako je to slatko... Krvolok nam je dobrocudni altruista! I nesebican covek, daje, ne ocekujuci nista za uzvrat, ljubi ne ocekujuci poljupce...
Baš i ne, ali što rek'o Ničeta u " principima otmenosti " ( Volja za moć ) : vredne stvari velikim ljudima dolaze same po sebi !!!
Opet nesto brljas po tastaturi. Niceta? Niče, valjda, pobogu!
Fino, ako ti je Niče uzor..... Volećeš, darovaćeš, praštaćeš... :lol: :lol:

Da si se ti družila sa njim koliko ja, i tebi bi bilo dozvoljeno da ga zoveš nadimkom !!! :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top