Irena i Đorđe ljubili su se skoro 50 minuta

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.428
Njihov poljubac trajao je 48,5 minuta, a rekord su oborili 2020. godine kada su se ljubili tačno 112 minuta.
U proteklih 15 godina na ovoj manifestaciji u Vrnjačkoj Banji koja se organizuje na Dan zaljubljenih,
takmičilo se više od 500 parova, a najstariji su bili baka i deka od po 90 godina.

Cestitke za uspeh i pobedu ali ..ljubiti se 55 minuta..strašno :lol:

Volite li da se ljubite ?
 
Njihov poljubac trajao je 48,5 minuta, a rekord su oborili 2020. godine kada su se ljubili tačno 112 minuta.
U proteklih 15 godina na ovoj manifestaciji u Vrnjačkoj Banji koja se organizuje na Dan zaljubljenih,
takmičilo se više od 500 parova, a najstariji su bili baka i deka od po 90 godina.

Cestitke za uspeh i pobedu ali ..ljubiti se 55 minuta..strašno :lol:

Volite li da se ljubite ?
Ko ne voli? Kakvo ti je to pitanje?
 
Nasmejah se kada sam video ovu temu i setih se moje proslosti...

Ja 15 ona 18...izasli na vazduh, na terasu restorana gde smo porodicno izasli sa roditeljima na veceru.
Mrak,senka pala na ugao terase,ona me pribila uz ogradi i pocela da ljubi...trajalo je to nekih ..ma vise od pola sata.... :hahaha:
Ja rukom da je dodirnem ispod haljine...odbi me i kaze..kad porastes....:hahaha:

Hvala za temu koja me je potsetila na moje prvo iskustvo...:super:
 
Njihov poljubac trajao je 48,5 minuta, a rekord su oborili 2020. godine kada su se ljubili tačno 112 minuta.
U proteklih 15 godina na ovoj manifestaciji u Vrnjačkoj Banji koja se organizuje na Dan zaljubljenih,
takmičilo se više od 500 parova, a najstariji su bili baka i deka od po 90 godina.

Cestitke za uspeh i pobedu ali ..ljubiti se 55 minuta..strašno :lol:

Volite li da se ljubite ?
Samo 50 minuta?! Uspaljeni tinejdzeri, koji jos nisu presli na sex, vec samo prakticiraju pipkanje i ljubljenje svakodnevno po parkovima bez problema obaraju taj rekord. :) :)
 

Back
Top