' ljubavne ' scene

bundeva:
kad gledam one ljubavne scene uvek se pitam da li je moguce da oni to samo glume...pa ne, stvarno, ljube se, mazuljaju se, poskidaju se, mrdaju se gore, dole..i nishta..”ne, mi smo profesionalci, mi to samo glumimo”...e pa ne mogu da verujem...ja bi joj ga krknuo makar i na kvarno

Zato ja gledam samo filmove tipa Valter brani Sarajevo :wink:
 
Ima tu jedna scena koja zaista pokazuje ljubav u filmu Ingmar Bergmana "Tystnaden" kada ocajni Max von Sydow leze u krevet,a neprevazidjena Ingrid Thulin preko njegovog ramena govori mu o samoj njegovoj licnosti i istoriji njihovog braka i ljubavi.
E to je gluma,to je ljubavna scena.Samo treba uzeti u obzir i njegovo stanje,i njenu brigu,i tu neraskidivost da se zajedno potone u ocaj ako treba.
 
raindog:
e da, meni je ono u ireversible sa monikom beluchi, scena onog silovanja stvarno bila suvishe realistichna da bi pomislila da samo glume
grozan film :?

oooo ok film je dobar, ali osecaj odvratnosti besa i groze koji je izazivao u meni mesecima posle gledanja daje mi pravo da kazhem rech GROZNO vezano sa tematiku kojom se bavi :roll:
Liku koji je igrao silovatelja se digao, moze lepo da se vidi u jednom trenutku kad je sisao sa nje. :?
Nisam siguran sta nam to govori... ali, mislite o tome.
 

Back
Top