' ljubavne ' scene

Buki, jesi li na ovakve ljubavne scene mislio...? :D
first06.jpg
 
Suzanita:
Sigurno znas da je Brus Vilis dok je jos bio u braku sa Demi Mur budno pratio snimanja ljubavnih scena svoje drage... i pravio scene kad neko "pretera".
Zamisli da s njom snimas scenu a on te budno prati...
Jel bi smeo tad da joj ga "krknes", makar i na kvarno?

pa nista..bio bi to "umri muski" 4.deo
 
bundeva:
Suzanita:
Sigurno znas da je Brus Vilis dok je jos bio u braku sa Demi Mur budno pratio snimanja ljubavnih scena svoje drage... i pravio scene kad neko "pretera".
Zamisli da s njom snimas scenu a on te budno prati...
Jel bi smeo tad da joj ga "krknes", makar i na kvarno?

pa nista..bio bi to "umri muski" 4.deo

Mozes li da predvidis kraj tog filma?
 
moguce da im stave neshto na polne organe.
pa sheron snimala pa sad deli pare siromashnima.
a je l stvarno djavoli postoje ima ih na filmu. a mozda se nekad i k. ali mozda je to i regulisano zakonima pa ne smeju.
 
divlja-u-srcu:
Ma jeste... :roll:
Al' te stalno prekidaju.
"CUT, CUT, CUT!"
Pao bi ti sto puta! :P
Znači, nije im lako, jer to nisu scene koje snimaju iz jednog pokušaja. Režiser traži tačno št je zamislio. Zamislite da vas em snimaju, em vas prekidaju kada scena ne izgleda po meri, jer vam je noga po režiseru na pogrešnom mestu ili pod pogrešnim uglom, pazi na grimasu na uzdahe, pazi na ono pazi na ovo. Ja mislim da tu u većini slučajeva poljubac odigra ulogu koja presudi da li će se smuvati. :wink:
 
Cekam kuma:
Tamo se muvaju sa "o's da snimimo film :wink:

Originalno! Hahaha! Negde sam citala da je u toku snimanja serije La femme Nikita u onoj sceni (ko je gledao seca se) pri kraju serije kada se Majkl vraca u odsek kada mu Nikita kaze da je lagala i da ga voli,bilo scene gde su oni bili potpuno goli u stvarnosti i da je stvarno doslo do love game ali su sekli taj deo i to se nije videlo u filmu. (Naravno i reziseri su precutali....)Kako i ne bi kad je hemija izmedju njih bila neverovatna! :D
 
bundeva:
kad gledam one ljubavne scene uvek se pitam da li je moguce da oni to samo glume...pa ne, stvarno, ljube se, mazuljaju se, poskidaju se, mrdaju se gore, dole..i nishta..”ne, mi smo profesionalci, mi to samo glumimo”...e pa ne mogu da verujem...ja bi joj ga krknuo makar i na kvarno
Ma hajde,buki,nemoj tako...nas dvoje smo se bash lepo slagali na snimanju.....nemoj sad da progovorim,oma' cu te ukopam... :mrgreen:
 
Peta W.:
bundeva:
kad gledam one ljubavne scene uvek se pitam da li je moguce da oni to samo glume...pa ne, stvarno, ljube se, mazuljaju se, poskidaju se, mrdaju se gore, dole..i nishta..”ne, mi smo profesionalci, mi to samo glumimo”...e pa ne mogu da verujem...ja bi joj ga krknuo makar i na kvarno
Ma hajde,buki,nemoj tako...nas dvoje smo se bash lepo slagali na snimanju.....nemoj sad da progovorim,oma' cu te ukopam... :mrgreen:

nemo...nije fora :)
 

Back
Top