Ljubavna priča.....

Upoznala sam ga na letovanju u Hrvatskoj... A oboje smo iz Beograda ;) Tri dana sam ga samo gledala izdaleka i divila se njegovoj lepoti i savrseno oblikovam telu :rumenko:
Upoznali smo se, smuvali... Mislila sam da je u pitanju samo letnja avantura ali nasa ljubav se nastavila i u Beogradu. Sa njim sam osetila nesto posebno :heart:
Nakon 8 meseci sam ostala u drugom stanju (bili smo pijani ali to nema veze:lol: ) i odlucili smo da se vencamo. Ja sam nastavila fax, i zavrsila sam ga...
Sada imamo devojcicu, drugo dete je na putu... A ja se osecam isto kao i na pocetku veze... Jos uvek mi klecaju kolena i znoje mi se dlanovi kada me poljubi...:aha:
Nadam se da cemo ostariti zajedno :heart:
To je to, moja kratka ljubavna prica :mrgreen: :heart:
 
Upoznala sam ga na letovanju u Hrvatskoj... A oboje smo iz Beograda ;) Tri dana sam ga samo gledala izdaleka i divila se njegovoj lepoti i savrseno oblikovam telu :rumenko:
Upoznali smo se, smuvali... Mislila sam da je u pitanju samo letnja avantura ali nasa ljubav se nastavila i u Beogradu. Sa njim sam osetila nesto posebno :heart:
Nakon 8 meseci sam ostala u drugom stanju (bili smo pijani ali to nema veze:lol: ) i odlucili smo da se vencamo. Ja sam nastavila fax, i zavrsila sam ga...
Sada imamo devojcicu, drugo dete je na putu... A ja se osecam isto kao i na pocetku veze... Jos uvek mi klecaju kolena i znoje mi se dlanovi kada me poljubi...:aha:
Nadam se da cemo ostariti zajedno :heart:
To je to, moja kratka ljubavna prica :mrgreen: :heart:

:zag::zag::zag::heart::heart::heart:
 
Почело је случајним сусретом на клупама испед СД "Карабурма"...
Били смо у великом друштву и добацила ми је нешто провокативно, а ја сам јој рекао да нисам сигуран да ли је храбра или непромишљена...
Тражила је да јој објаним али нисам хтео...
Трајало је прекратко, само 6 година, а ја сам се надао да ће трајати цео живот...

Почело је једном реченицом на форуму...
Овај пут сам био сигуран да може да траје цео живот али...
Превише ме боли да бих о томе сада писао...
 
kajem se stooo sam prevarila ljubav mog zivota, ali u nesvesnom stanju vec u alkoholisanom stanju.. ustvari, nisam ja njega prevarila bukvalno.. to je bilo silom.. jer ja nisam mogla da se odbranim.. ali ljubav je pobedila... i zavrsila se iz nekih drugih razloga...

ali ipak, kajacu se citavog zivota zbog toga.. jerr.. te noci (bila sam na moru), rekao mi je da ne pijem i da odem kuci.. ali ja ga nisam poslusala.. i.. ma nebitno..
 

Back
Top