LJiS srodne dushe

Ja sam izgleda izuzetak:mrgreen:
Kad su svi budni,ja spavam,evo sad svi normalni spavaju a ja sam budan:roll:
Bem ti zivot,ima da zahebem sve i odem za Jamajku
tooth.gif
 
Ne znam kako to forumashice ne primecuju, no svi so mi ovde LJiS srodne dushe,
u relnosti muskarcu je tesko da vodi razgovor sa zenema, no ovde sa bilo kojom forumashicom razgovor ide glatko i slatko. Posle par razmenjenih poruka vec se oseca taj feeling srodnih dusha ...

... oboje ciljaju na isto, oboje misle na isto, oboje zele isto ...

E pa sad sta bi moglo biti to 'isto' neka to dragi forumashi i forumashice ovde lepo napishu ...


:D

Mihal,evo ti jednog vidjenja srodnih dusa odavde:cistinaocare:
Udjes ovde,i naravno,odmah ti se neka dopadne:kafa:
Onda krene komunikacija(gle cuda:lol:) i kad mislis da si blizu,ona ti napise" jao,pa ne mogu sad:rumenka: ".
Za to vreme,druge pokusavaju da te upoznaju,ali ti se pravis lud,polupismen,jer hoces samo tu jednu koju si odabrao:zaljubljena:
I kad se smoris,resis da se ipak upoznas i sa onima sto si ih kulirao,ali sad se one pitaju"koji mi je djavo,sta sad ovaj hoce?:think:"
:whistling:
 
Mihal,evo ti jednog vidjenja srodnih dusa odavde:cistinaocare:
Udjes ovde,i naravno,odmah ti se neka dopadne:kafa:
Onda krene komunikacija(gle cuda:lol:) i kad mislis da si blizu,ona ti napise" jao,pa ne mogu sad:rumenka: ".
Za to vreme,druge pokusavaju da te upoznaju,ali ti se pravis lud,polupismen,jer hoces samo tu jednu koju si odabrao:zaljubljena:
I kad se smoris,resis da se ipak upoznas i sa onima sto si ih kulirao,ali sad se one pitaju"koji mi je djavo,sta sad ovaj hoce?:think:"
:whistling:

Ajoj, ovo je savrseno napisano :lol:
 
Ne znam kako to forumashice ne primecuju, no svi so mi ovde LJiS srodne dushe,
u relnosti muskarcu je tesko da vodi razgovor sa zenema, no ovde sa bilo kojom forumashicom razgovor ide glatko i slatko. Posle par razmenjenih poruka vec se oseca taj feeling srodnih dusha ...

... oboje ciljaju na isto, oboje misle na isto, oboje zele isto ...

E pa sad sta bi moglo biti to 'isto' neka to dragi forumashi i forumashice ovde lepo napishu ...


:D

dobro...
 

Back
Top