Ljeto ......, ili leto ......

Ja idem u Crnu Goru sa ekipom, samo još da vidimo, gde ćemo? Opcije su Budva, Bečići, Sutomore, Igalo s' tim što je za Budvu najneverovatnije ali najbolje bi tu bilo. Šta mi predlažete?

Avet: Skup si mnogo 15 jevreja, pa jel' to na Sv. Stefanu?
 
Nixxx:
Ja idem u Crnu Goru sa ekipom, samo još da vidimo, gde ćemo? Opcije su Budva, Bečići, Sutomore, Igalo s' tim što je za Budvu najneverovatnije ali najbolje bi tu bilo. Šta mi predlažete?

Avet: Skup si mnogo 15 jevreja, pa jel' to na Sv. Stefanu?

jok , bre ...... u budvi ..... :D

salim se ....

ne izdajem ja ....

ocu stan samo za sebe ( i poneku curicu ) :mrgreen:
 
sad sam primio neke planove za leto .......

moram 1 nedelju da idem kod kuma , on je travar , mora da mi skida mladeže sa leđa .....
imam ih dosta .....
on ima manji hotel pored plaze , samo sto necu smeti na sunce i u vodu :( :( :(

al , izdrzacu ....

samo da maknem ove mladeže :lol:

a ostatak leta , 10-ak dana na zabljak , tamo imam ogromnu kucu , cu povedem 3-4 druga , i da se zezamo :mrgreen: .....

a za kusur .......
rad i rad i opet rad :( :( :(

uz naravno , kupanje i izlasci svaki dan :) :)

kud ćeš bolje :D
 
sofffy:
O da....zbor u Jasenici,nekoj chuki gdje zivi baba od moje nerodjene sestre koja meni nije baba.Bice puna kuca ljudi,mi cemo u sator pred kucu.A kuca na vr` brda,u sumi.Ima vukova. :lol:

to je bas ekstra ......
to su najjaci odmori za mene , posebno ako sam sa drustvom
kampovanje ;)
i jos , ako ima nekih vukova i medveda oko vas ........ juuuhuuuuuu
 
e dobro si otvorio temu

pozdrav svima sa kanarskih ostrva :) :) :)

dobio na nagradnoj igri, tako da je za mene vec pocelo...
ceka me jos pola planete, rusija(jednom odes u moskvu i uvek se ponovo vracas), australija(rodjaci), las vegas(rodjaci2, valjda cu dobiti vizu, zajebavaju za nju k'o da sam bin laden), tivat( nadam se da cu navatati nekog sa foruma), ili utjeha, i konacno INDIJA:)
 

Back
Top