Листа прекршаја за одузимање возила "бахатим" возачима

Шта год да је решење само да се смањи тај део црне хронике.

А истина је да су саобраћајни закони најмање примењиви, односно најслабије примењиви и највише подложни корупцији, јер је саобраћајна полиција подложна корупцији.

Али је чињеница да овако не иде. Какве стравичне несреће на дневном нивоу се дешавају, то није нормално. Људи који возе брзо и бахато на то су навикли па чак и након што су кажњени. Ако је ово начин да се мало доведу у ред, онда подржавам. Сви ти наши дивљаци када оду негде преко возе нормално. Значи има решења. Ако је решење одузимање возила, нека буде тако.
Ako preko naprave to isto ima da boli mnogo...
 
Ako preko naprave to isto ima da boli mnogo...
Циљ је да боли. Ми смо народ који не реагује на апеле и молбе. Ми реагујемо стриктно и једино на казне. Што је ефикассније кажњавање то боље поштујемо закон. Али ако осетимо лабаво, ми га занемарујемо. А коначни циљ је да се већина људи врати у неке нормалне оквире вожње. Знам да се и ту дешавају несреће јер у вожњи може свашта да се деси чак и ако поштујеш прописе, али да се више стане на пут бахатој дивљачкој вожњи.
 
Циљ је да боли. Ми смо народ који не реагује на апеле и молбе. Ми реагујемо стриктно и једино на казне. Што је ефикассније кажњавање то боље поштујемо закон. Али ако осетимо лабаво, ми га занемарујемо. А коначни циљ је да се већина људи врати у неке нормалне оквире вожње. Знам да се и ту дешавају несреће јер у вожњи може свашта да се деси чак и ако поштујеш прописе, али да се више стане на пут бахатој дивљачкој вожњи.
Evo kako se to rehava u UK:
Driving offences in cases involving the serious injury of another person include: Causing serious injury by driving dangerously - Penalty: Up to five years in prison (if heard in Crown Court), an unlimited fine, or both; and disqualified for a minimum of two years.
Dakle 5 godina i svu imovinu morash da predash, ukoliko udarish peshaka. Mitrovitju je dovoljno samo da mu uzmu svu imovinu...
 
Evo kako se to rehava u UK:
Driving offences in cases involving the serious injury of another person include: Causing serious injury by driving dangerously - Penalty: Up to five years in prison (if heard in Crown Court), an unlimited fine, or both; and disqualified for a minimum of two years.
Dakle 5 godina i svu imovinu morash da predash, ukoliko udarish peshaka. Mitrovitju je dovoljno samo da mu uzmu svu imovinu...
Свиђа ми се. Али шта би било да се овде представи такав закон. Јер тренутно људи вриште јер је само возило у питању, а ако сам добро схватио у Британији је цела имовина доведена у питање.
 
Свиђа ми се. Али шта би било да се овде представи такав закон. Јер тренутно људи вриште јер је само возило у питању, а ако сам добро схватио у Британији је цела имовина доведена у питање.
Upravo tako. Oni josh posebno tretiraju nove i stare vozache. Ako novi napravi prekrshaj, uz kaznu mora ponovo da polazhe.
 
Evo kako se to rehava u UK:
Driving offences in cases involving the serious injury of another person include: Causing serious injury by driving dangerously - Penalty: Up to five years in prison (if heard in Crown Court), an unlimited fine, or both; and disqualified for a minimum of two years.
Dakle 5 godina i svu imovinu morash da predash, ukoliko udarish peshaka. Mitrovitju je dovoljno samo da mu uzmu svu imovinu...
Ma nije nikakav zakon problem nego korumpirana kriminalna vlast gde će da se oduzimaju automobili za izmišljene prekršaje. Razmisli samo koliko je ovaj narod prljav i pogan.

Vozim ja korada za vreme sablje i iza mene se upale rotaciona svetla kombi pandurski. Zaustave me na sred zemuna, izbace iz auta i ovaj jedan mi gura pušku u lice i kaže ovaj je kriminalac diler znam ga iz (....) Ulice. A ja neosuđivan čak ni za saobraćajni prekršaj.

Problem je što je lik radio kao fizikalac na adaptaciji stana u zgradi i zapamtio mene, auto i ulicu kojoj je kasnije promenjeno ime.

Tako će neki ***** da vam šalje zaplenu vozila za pijanstvo, crveno, farove, žmigavce itd.

Lopovska država srbija će uvek da stane na stranu svog aparata kako nebi plaćali odštetu a vas teraju u višegodišnji sudski proces koji je bezizlazan jer će taj aparat da razvuče na 10 godina i više.
 
Ako zgaziš dete na pešačkom - nikom ništa.

Не само то, већ неком је одузет пунто од 1500ЕУР, који можда и храну ту породицу а неком ауди од 15 000ЕУР!
Ал овај са аудијем може сваки месец да крцка по један ауто, рецимо, а овај са пунто мож да се слика....
Син у словачкој, жена на бироу чека пензију, он иде у надницу, предаје млеко, цена пада...мож само да се увати за уши.
Барем 50% саобраћајки се наместе, крив не крив, судија неког осуди.
....
Одузимање возила је злочин према сиротињи, што је и била намера предлагача.
А поврх свега немамо ни имовинске карте, тако да је ово све бесмислено...
....
Ауто је већини породица и извор прихода, тј живота,
тако да ово далеееко превазилази сврху казне и постаје ОДМАЗДА!
а како рече ЗАСТУПНИК предлагача на овом форуму ЦИЉ ЈЕ ДА БОЛИ!
Само питање је кога ће на крају да заболи....
 

Back
Top