Likovi ajde da radimo zajedno!

M

Midord

Gost
Cao svima koji su resili da otvore ovu temu.Sustina je da mi je potrebna pomoc.Ja pisem radove vezane za Molekularnu biologiju i to me najvise interesuje.Zeleo bih da me pronadje neko ko se interesuje za istu temu radi razmene informacija.Takodje voleo bih da se nadje neko ko bi uopste radio samnom o bilo kojoj temi da je rec!Rado cu pomoci svakome ko zatrazi moju pomoc!Hajde da radimo zajedno! Quat qapitas tot sentatie!
 
Ej,cao i tebi!Izvini sto ti ovako dugo nisam odgovorio,ali niko se nije javljao pa sam mislio da ne postoji niko ko bi da se bakce sa mnom.Jako mi je drago da si odgovorio/la.Izvini ali jos nisam konstatovao da li si M. ili Z. roda.Slusaj ne mogu da ti posaljem radove prvo jer nemam tvoj e mail a drugo jer nemam nista na kompu!Da li ti pises radove?Izvini,u sustini voleo bih da se prvo upoznamo.Ja sam Mirko,MIDORD je skracenica od Mirko Djordjevic.Eto tako ja volim malo da se zanosim!Trenutno trazim neku zanimljivu temu za pisanje,a ne mogu da je nadjem.Treba mi za rad pomocu koga bih mogao malo da se probijem u centru za talente.Fora je da sam pocetnik i da u sustini ne znam ni kako ovo sve treba da izgleda.Jedino iskustvo koje imam do sada je pisanje radova o kloniranju i Stem celijama i nesto o Embrio i Gametogenezi.Ocajan sam.Imas neku ideju?Voleo bih da mi postavis Neko konkretno pitanje pa da ga zajedno radimo.Cak mi se i ideja da neku temu zajedno obradjujemo dopada.Pisi mi.Nemoj sad da me otkacis.Please. :D
 
Cao. Zainteresovana sam vrlo za pisanje na tu temu. Ja sam Ivana. Studiram mol biol., III godina. Ne znam da li ti to studiras? Znas, vecina radova iz ove oblasti zahteva neku experimentalnu podlogu, a otprilike je nemoguce naci laboratoriju u kojoj se istrazivanje moze vrsiti (osim ako ti je za diplomski, a i tada je to umetnost). Ali mogu se pisati i neki radovi bez experimenata, samo treba biti mudar pa smisliti na koju temu. Ajde sad cu da mislim, a misli i ti, a u medjuvremenu mi napisi nesto vise o sebi i interesovanjima i cime se bavis na adresu medeja78@mail.ru
 
diretore:
cao,
ako vas zanima neko pitanje slobdno pisite?
Doktoriram biohemiju i mol. biol.
ZDAVO DOKTORE.
PITANJE
DA LI TI JE POZNATA TEMA ANALITICKA MEHANIKA I FORMIRANJE DNK. KONKRETNO DINAMIKA SAMOG DNK LANCA.
AKO TE INTERESUJE SAMA TEMA,ILI TI JE POTREBMO NESTO OPSIRNIJE (MENI JE BAREM NOVO), MOGU DA TI POSALJEM ZBORNIK RADOVA IZ ANALITICKE MEHANIKE NELINEARNIH FENOMENA SA OVOGODISNJEG INTERNACIONALNOG SIMPOZIJUMA MEHANIKE ODRZANOG U NISU.
JA SE SAM NE BAVIM NI JEDNOM GRANOM BIOLOGIJE, ALI SU MI LAGRANZEVE JEDNACINE I NELINEARNOSTI IZNAD OJLEROVOG STEPENA JACA STRANA.
 
diretore:
nemoj da mislis da te potcenjujem
ali ako ti trebaju neki radovi iz casopisa koje ne mozes nabaviti u SiCG javi se pa cu ti poslati
Taman posla da potcenjujes, vidim da je tema poznata.
Za ovakav pristup sam prvi put cuo na pomenutom simpozijumu, od domacih istrazivaca.
Posto se bavim dinamikom sredina sa naslednim vezama potrebne su mi informacije o trenutnom stanju ovog problema, to jest, da li raspolazete slozenijim modelom dinamike ili ste se zadrzali na linearnom modelu redukovanih Lagranzevih jednacina druge vrste (TAKAV MODEL JE PRESTAVLJEN).
Ja bih se rado pozabavio modelom sa naslednim vezama.
PUNO POZDRAVA SA MASINSKOG FAKULTETA U NISU.
 

Back
Top