Lidl

Gde to piše? 🤔
Screenshot_2024-03-24-18-52-40-651_com.lidl.eci.lidlplus.jpg
 
Imaš utrošenih 0 dinara, šta bi ti?
Pa? To znači da kupujem u idei i maxiju po nižim cenama.

Pre neki dan mi je trebao deterdžent za veš, ukucam cenoteka, nađem u univerexportu rubel (saponija osijek) 12 kila 1500 din. Odem kupim i usput obavim veliku kupovinu. Sve jeftinije od lidla.

U lidlu neki nn prašak obećavaju sa kesicom od 3,9 kg po istoj ceni samo što švaba obećava hiljadu pranja. Kako da ne.
 
Kako to povrsno lupe jeftiniji lidl,pa on i nema proizvode koji se drugde prodaju nego svoje bofl,nigde nisam osetio da tako meso smrdi,da se covek pomoli bogu dal ce se otruje od svezine
 
Poslednjih par puta kada sam kupio nije smrdelo ali je pre vonjalo na prdež samo tako. Pune onim nekim spec gasom pa se pakovanje ne naduva a kada otvoriš, kao da je slon prdnuo. Koliko sam shvatio problem su rešili - radnici namerno ostavljali meso izvan frižidera.
 
Pa? To znači da kupujem u idei i maxiju po nižim cenama.
Pa, ništa.
U temi Lidl 'prdiš' uprazno, bez argumenata.
Šta sada treba?
Da pišem kako sam u Gomeksu kupila špansko maslinovo ulje, u Univeru maslinovo ulje za kuvanje, u Maksiju jabukovo sirće i ko zna šta još.

Kukaš na Lidl, jednom pišeš da ostavljaš novac ne dobijaš ništa, prikazuješ s aplikaciju sa 0 dinara utrošenih.

Više se neću osvrtati na tvoje provokativne postove niti ću ti odgovarati.
 
Ne treba da lažeš kako si kupila mercedes za dinar jer to je obmana članova foruma.

Kakve su cene u lidlu dobro im i ostavljam nula dinara treba da me slave :lol:
 
Pa, ništa.
U temi Lidl 'prdiš' uprazno, bez argumenata.
Šta sada treba?
Da pišem kako sam u Gomeksu kupila špansko maslinovo ulje, u Univeru maslinovo ulje za kuvanje, u Maksiju jabukovo sirće i ko zna šta još.

Kukaš na Lidl, jednom pišeš da ostavljaš novac ne dobijaš ništa, prikazuješ s aplikaciju sa 0 dinara utrošenih.

Više se neću osvrtati na tvoje provokativne postove niti ću ti odgovarati.
pametno jer mario ne izlazi iz Lidla a ovamo pljuje po Lidlu
 
Na kaleniću je krompir duplo jeftiniji a glasi za najskuplju pijacu u bg. Ne isplati mi se ni da svratim u lidl čak ni kada je usput.
Screenshot_2024-03-26-22-49-53-155-edit_com.hsv.freeadblockerbrowser.jpg
 
Poslednja izmena:
Pa, ništa.
U temi Lidl 'prdiš' uprazno, bez argumenata.
Šta sada treba?
Da pišem kako sam u Gomeksu kupila špansko maslinovo ulje, u Univeru maslinovo ulje za kuvanje, u Maksiju jabukovo sirće i ko zna šta još.

Kukaš na Lidl, jednom pišeš da ostavljaš novac ne dobijaš ništa, prikazuješ s aplikaciju sa 0 dinara utrošenih.

Više se neću osvrtati na tvoje provokativne postove niti ću ti odgovarati.

Нажалост @mario80 је подпуно у праву када тврди да су цене

ЛИДЛа у Шпанији ... Немачкој .. Грчкој ..

мање од ЛИДЛ цена у Србији

То јеправа мистерија
 

Back
Top