Левица и Десница

AleksaJ

Buduća legenda
Poruka
29.548
Појмови подпуно погрешни у данашњој политичкој сцени

Оне и они који су у прошлом мандату били 'десничар0 .. сада док су у 'опозици' обећавају да ће

'чим се устолише' свима да деле

Какав лицемеризам .. Да ли ви 'наседате' .. па нормално не

Данас у политици уместо левице и деснице постоје само два 'места


ЦЕНТАР и ПЕРИФЕРИЈА

Које је 'ваше' опредељење ?!
 
Tu ima dosta konfuzije, jer obično Kuba se smatra levičarskim režimom odnosno komunističkim.

A rušitelji Beograda se u medijima nazivaju "divljanje desničarskih grupa."

To znači da ako bi intervjuisali te huligane o Kastru, očekivali bi da oni kažu: "Dole taj levičar, mi smo desničari."

Međutim ne, ti huligani odgovaraju: "Puna podrška bratu Kastru, heroju sveta."
 
Tu ima dosta konfuzije, jer obično Kuba se smatra levičarskim režimom odnosno komunističkim.

A rušitelji Beograda se u medijima nazivaju "divljanje desničarskih grupa."

To znači da ako bi intervjuisali te huligane o Kastru, očekivali bi da oni kažu: "Dole taj levičar, mi smo desničari."

Međutim ne, ti huligani odgovaraju: "Puna podrška bratu Kastru, heroju sveta."

Твом аватару је свеједно ко му плажа лет авионом .. за тебе је такав раван Сведржитељу и он је ЦЕНТАР твоје опсесије

за нерадом и лагодношћу ...
 
Твом аватару је свеједно ко му плажа лет авионом .. за тебе је такав раван Сведржитељу и он је ЦЕНТАР твоје опсесије

за нерадом и лагодношћу ...
I sad pazi, ako neko kaže: "Ja sam desničar!" tad ga mogu optužiti: "Znači ti si za one maloumnike što vandalizuju izloge po gradu i viču Kastro heroj."

A ako kaže: "Ja sam levičar!" opet se izblamirao jer zvuči kao da podržava Kastra.
 
I sad pazi, ako neko kaže: "Ja sam desničar!" tad ga mogu optužiti: "Znači ti si za one maloumnike što vandalizuju izloge po gradu i viču Kastro heroj."

A ako kaže: "Ja sam levičar!" opet se izblamirao jer zvuči kao da podržava Kastra.

Зато је ту 'генијално' решење ....

Центар против Периферије ......

Имају или ВИ или ОНИ ... на рачун свих НАС

Бистро .. као боза
 

Back
Top