Lepsi od lepse?

Ne vidim razlog za ljubomoru. Svako radi sta mu prija. Ja sam prilicno jednostavna, skoro da se ne sminkam, ne trpam suvisnu garderobu, volim jednostavnu i sofisticiranu odecu. Kako ih mediji prikazuju ( u stvarnosti nemam pojma), oni se oblace prilicno vulgarno za moj ukus, sve sto "vristi", "kresti", sve sto je prenaglaseno u izgledu i ponasanju mi je odvratno. Samo znam da mrzim prenasminkano lice bilo musko ili zensko.
 
Ne vidim razlog za ljubomoru. Svako radi sta mu prija. Ja sam prilicno jednostavna, skoro da se ne sminkam, ne trpam suvisnu garderobu, volim jednostavnu i sofisticiranu odecu. Kako ih mediji prikazuju ( u stvarnosti nemam pojma), oni se oblace prilicno vulgarno za moj ukus, sve sto "vristi", "kresti", sve sto je prenaglaseno u izgledu i ponasanju mi je odvratno. Samo znam da mrzim prenasminkano lice bilo musko ili zensko.

i meni je to vulgarno i jeftino.
 
ne znam,videla sam poprilican broj trandzi do sada i ni za jednog ne mogu da kazem da mi je bio atraktivno obucen/nasminkan.
kao prvo leopardasta uska odeca mi nije nikako privlacna a jos manje mogu na istu da budem ljubomorna a sve na njima je prenaglaseno jer se vrlo dobro vidi da zene nisu - fizicki,i onda valjda pokusavaju da nadomestiti te stvari po meni vulgarnom sminkom i nafrakanom frizurom :neutral:

e videla sam jednom trandze droce,stoje zajedno i bare musterije,isto tako nasminkani,jedan izbacio laznu sisu vani i zavodljivo gleda po ulici : )

a druga stvar je sto ne patim od odece/torbi/sminke tako da na to niti obracam paznju kako bi meni stajalo : )
 
Meni se svidja sto umeju da se lepo nasminkaju, lepo znaju da usklade boje,..ali oni koirste jakooo jaku sminku, pa deluju napadno sto se meni ne svidja.

Devojke sebi izgledaju lepse kad uzmu senke i karmine i oboje oci i usne. I onda su zadovoljne pa nabace onaj "Nasminkala sam se" osmeh. I to je sve. Takvi su i travestiti. Vazno im je da su lepsi sa sminkom nego bez sminke i ne idu ni u kakve finese.
 
Nisam uopste ljubomorna na trandze.... Doduse, ni ne srecem ih, ali i da ih srecem opet nebi bila ljubomorna.
A to sto ti gledas po filmovima ne znam koliko ima veze sa realnoscu. Film je ipak - FILM. I tu je gomila ljudi koji su placeni da se bave tim glumcima, sminkeri, frizeri, stilisti, kozmeticari. Da bi ti glumci tako dobro izgledali. I mi bi bolje izgledale da imamo citav tim koji stoji iza nas, i da nam neko da vise para. Sve to ima svoje......
 

Back
Top